Дитяча музична школа

Комунальний заклад «Новокаховська дитяча музична школа»

Адреса: м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, 8
Директор: Козлова Катерина Анатоліївна
Завуч: Буравцова Лілія Геннадіївна
Робочий телефон: (05549) 9-06-23, (05549) 9-05-76
Електронна адреса: [email protected]

 

 

Новокаховську дитячу музичну школу було відкрито рішенням обласного виконкому з 1 вересня 1952 року для будівників Каховської ГЕС. Це була третя музична школа у Херсонській області після вже працюючих ДМШ №1 м. Херсона та м. Каховки.
Навчально-виховний процес у закладі здійснюється за Типовими навчальними планами початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів /шкіл естетичного виховання/ (наказ Міністерства культури України №588 від 15.08.2015 р.) та програмами, затвердженими Міністерством культури України.
 

Колектив викладачів налічує 26 високопрофесійних педагогічних працівників, з яких 18 - випускники школи.
В школі працює три відділа – фортепіанний (Слабошпицька Л.П.), інструментальний (Власенко Л.Л. ) та вокально-теоретичний (Власенко Е.В.).
На всіх конкурсах та фестивалях, в яких беруть участь вихованці школи, вони посідають призові місця. Серед перемог учнів школи за останні п’ять років:
- Міжнародні конкурси - «Скадовськ збирає друзів» (м.Скадовськ), «Акорди Хортиці» (м.Запоріжжя), «Muzic Land» (м.Дніпро), «Чарівні клавіші» (м.Дніпро);
- Всеукраїнські конкурси -  «Різдвяні мініатюри» (м.Київ),  «Якщо кохаєш…» (м.Дніпро), «Джерело надій» (м.Київ), «Провесінь» (м.Кропивницький), «Літні тони» (м.Київ);
- Міжрегіональний фестиваль «Чумацький шлях»;
- обласні конкурси -  «Херсонський первоцвіт» (за номінаціями фортепіано, саксофон, теоретичні олімпіади, скрипка, бандура, домра, вокал, баян, акордеон), «Первоцвіт-дебют»,  «Весняні  дзвіночки», фестиваль  «Жайвір степу», «Дніпрова хвиля», фестиваль бандуристів «Таврійські зустрічі», «Крок до зірок», «Таврійська зірка», фестиваль «Зіркова веселка», «Tavria voice», «Карусель мелодій», «Маленькі зірочки», «Сурми грають над Дніпром», «Оберіг», «Серце-bravo», «Каховка запрошує», «Зимові візерунки», МКАМЮ «Vivat, Musica!»;
- міський конкурс учнівської та студентської молоді «Смарагдове місто».
Завдяки креативності та творчої енергійності педагогічного колективу в школі збережені та успішно розвиваються учнівські колективи - духовий оркестр, зразковий хор «Сонет», хор молодших класів «Акапелька», ансамблі скрипалів, бандуристів, саксофоністів, виступи яких стали прикрасою концертних та урочистих заходів міста Нова Каховка.
Протягом багатьох років учні і викладачі школи традиційно проводять заходи по пропаганді музичного мистецтва. Ця робота ведеться цілеспрямовано і поєднує в собі концерти та тематичні лекції-концерти  в бібліотеках, музеях міста, загальноосвітніх школах, технікумах, коледжах, дитячих садках, на підприємствах для підростаючого покоління та мешканців міста, а також активно беруть участь у всіх міських святкових заходах.
Викладачі школи натхненно, з любов'ю ставляться до своєї благородної справи – виховання творчої особистості. Кожний концерт або вечір, який проводиться в залі дитячої музичної школи, перетворюється на справжнє свято музики в стінах школи, де з успіхом виступають учні, колективи та викладачі.

Cайт
працює в
тестовому режимі,
зауваження направляйте
на пошту [email protected]