Громада
Туризм

Туристичні маршрути

 • "Перлина на Півдні України" - оглядова екскурсія по Новокаховській міській територіальній громаді

  Шлях активного туризму № 7706 «Перлина на півдні України» –  розроблений відділом культури і туризму Новокаховської міської ради. Загальна довжина шляху – 30 км, тривалість екскурсії – 3 години. Маршрут - чудовий спосіб відкрити кожному дорогоцінну перлину Херсонщини – Новокаховську міську територіальну громаду. Для кращого орієнтування в просторі туристам пропонуються онлайн-карта та презентація  туристичного шляху за наступними посиланнями https://cutt.ly/vitCedg (онлайн-карта), https://cutt.ly/IorALrN (презентація).

 • «Нова Каховка – місто з лебединої пісні» - культурно-пізнавальна екскурсія
 • «Екскурсія на ПрАТ «Дім марочних коньяків «Таврія»

  Екускурсії на ПрАТ ДМК «Таврія» - унікальна можливість поринути в історію виноградарства та виноробства Таврійського краю та пізнати тонкощі класичної технології коньячного виробництва .
  Детальна інформація про екскурсії за посиланням.

 • «Кам’яні вишиванки» Нової Каховки - 5 екскурсійних маршрутів

  Шлях активного туризму № 7707 «Кам’яні вишиванки» Нової Каховки» – розроблений відділом культури і туризму Новокаховської міської ради. Загальна довжина шляху – 2 км. Тривалість екскурсії - 1 година. Кам’яні вишиванки – це, з одного боку - мистецтво різьблення по сирому тиньку, в основу якого покладено народні символічні орнаменти. З іншого - генетичний код новокаховчан, навічно закладений на стінах історичних будівель. Доторкнувшись до вишиванок Ви отримаєте величезний заряд патріотизму та любові до рідного краю. Для кращого орієнтування в просторі туристам пропонуються онлайн-карта та презентація туристичного шляху за наступними посиланнями https://cutt.ly/9i2Gucb (онлайн-карта), https://cutt.ly/7orYF1x (презентація).

  посилання на сайт

  «Кам’яні вишиванки» Нової Каховки – варто знати, варто зберігати, варто побачити» (екскурсія у формі мистецько-кваєзнавчого квесту)

 • Екскурсійний маршрут (еко-стежка) «Місто тисячі джерел» разом з Національним природним парком «Нижньодніпровський»

  Нова Каховка відома багатьма своїми унікальними туристичними об’єктами, але особливе місце серед них займають «тисячі джерел», які є які є символом та брендом міста. Екскурсійний маршрут (еко-стежка) «Місто тисячі джерел» - це унікальна можливість відкрити для себе місто Нова Каховка.
  Детальна інформація про екскурсію за посиланням.

 • Екскурсії на Виноробне господарство Князя П.М.Трубецького

  Екскурсія «Виноробним господарством князя П.М. Трубецького» занурює гостей в дивовижний світ виноробства. Тут ви нарешті можете дізнатися, як виробляється вино, і доторкнутися до магії цього воістину чарівного процесу.
  Детальна інформація про екскурсії за посиланням.

Туристичний довідник

 • «Де відпочити?», «Де поїсти», «Що відвідати?»

  Новокаховська об’єднана громада – справжня перлина Півдня з цікавими історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами, унікальною архітектурою, багатою спадщиною, привітними і щирими людьми, тому має всі умови для розвитку туристичної індустрії.

  З метою привертання уваги туристів до нашого краю, розкриття його туристичного потенціалу, відділом культури і туризму Новокаховської міської ради був розроблений та видрукований туристичний довідник «Новокаховська ОТГ». В ньому надається відповідь на три головних питання любителів подорожей: «Де відпочити?», «Де поїсти», «Що відвідати?»

  Довідник містить цікаву інформацію про туристичні родзинки, розташовані на території громади. Для бажаючих насолодитися чудовим відпочинком розміщена інформація про готелі та бази зеленого туризму з QR-кодами сайтів закладів, що суттєво зекономить час на їх пошук. Охочі смачно пообідати мають змогу дізнатися про популярні заклади харчування Нової Каховки, графік їхньої роботи та номери для замовлення їжі. Бажаєте зручно пересуватися містом – номери служб таксі до ваших послуг.

  Туристичний довідник запрошує гостей громади відвідати наші музейні установи та замовити окремі цікаві екскурсії. Для любителів відпочинку без супроводу розміщені QR-коди із посиланням на онлайн-карти, за допомогою яких можна самостійно дізнатися всю інформацію про туристичні об’єкти та локації Новокаховської ОТГ, заклади відпочинку та харчування, розташовані за екскурсійним маршрутом.

  З електронною версією довідника можна ознайомитися за наступним посиланням

Туристичні відео «Нова Каховка туристична»

 • Нова Каховка історична

  Башта Вітовта

  Серед безкраїх степів Таврії впродовж багатьох століть височить одинока споруда. Минали роки, змінювались правителі, зникали і виникали держави, і тільки ця будова залишалась незмінним свідком минулого.
  Башта Вітовта - єдина оборонна споруда часів Великого князівства Литовського на теренах України, розташована в селі Веселе Новокаховської ОТГ. Це справжня туристична перлина, збудована наприкінці XIV століття на березі річки Дніпро.
  В рамках проекту "Нова Каховка туристична", заснованого відділом культури і туризму Новокаховської міської ради, пропонуємо Вам відео-ролик про цю унікальну споруду.
  Бажаємо приємного перегляду!

  Переглянути на Ютуб

  Палац Князя П.М. Трубецького.

  Замки, палаци, фортеці… Скільки їх розкидано на просторах України, скільки таємниць ховають їх похмурі стіни, скільки людських доль тісно пов’язано з ними. Якщо в Західній чи в Центральній Україні подібна будівля не в дивовижу, то на Півдні – велика рідкість. На жаль, більшість з них, на відмінну від своїх колег по архітектурі на Заході, окрім того, що знаходяться в напівзруйнованому стані, є малодослідженими.
  Одним з таких замків є Палац Князя П.М. Трубецького, розташований в смт. Козацьке Новокаховської ОТГ. Цей казковий замок, збудований в стилі французького ренесансу з елементами готики наприкінці ХІХ століття є унікальною туристичною родзинкою.
  В рамках проекту "Нова Каховка туристична", заснованого відділом культури і туризму Новокаховської міської ради, пропонуємо Вам відео-ролик про цей чудовий палац.
  Бажаємо приємного перегляду!

  Переглянути на Ютуб

   

   

 • Нова Каховка музейна

  Музеї – це історична скарбниця народу, яка зберігає в собі цінні артефакти – свідки минулого, що передають надважливу інформацію сьогоденню та майбутньому. Завдяки самовідданій творчій праці музейних працівників, які дбайливо зберігають та примножують історико-культурну спадщину, музеї являються особливим місцем, де виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій і любов до рідного краю.

  В рамках інформаційно-промоційного проекту «Нова Каховка туристична», заснованого відділом культури і туризму Новокаховської міської ради, пропонуємо Вам вже другу серію відео-роликів під назвою «Нова Каховка музейна».

  Музей історії селища Козацьке

  До Вашої уваги відео «Музей історії селища Козацьке». В ньому ви дізнаєтеся про історію Козацького, цікаві факти про музей та унікальні експонати, що розміщення в його експозиціях.

  Переглянути на Ютуб

  Літературно-меморіальний музей А.П. Бахути

  Напередодні дати народження видатного новокаховського поета Анатолія Бахути до Вашої уваги відео «Літературно-меморіальний музей А.П. Бахути». У ньому Ви дізнаєтесь цікаві факти з біографії поета, особливості його творчого шляху та історію створення музею. Бажаємо приємного перегляду!

  Переглянути на Ютуб

 • Нова Каховка джерельна
 • Нова Каховка вишивана

Контакти