Тарабака Олег Анатолійович

Тарабака Олег Анатолійович

Перший заступник міського голови

Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, пр. Дніпровський, 23, каб. № 304
Робочий телефон:
(05549) 4-33-60, 9-02-22
Факс:
(05549) 4-54-58
Електронна адреса: [email protected]


1. Відповідає за виконання повноважень виконавчого комітету міської ради в галузі транспорту і зв’язку, агропромислового комплексу, у сфері містобудування та архітектури, земельних відносин, управління комунальною власністю, будівництва, в галузі охорони здоров’я, цивільного захисту населення, у сфері надання адміністративних послуг, державної реєстрації права власності, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Організовує роботу з підготовки та реалізації міських програм з цих питань.
2. Забезпечує вирішення питань з надзвичайних ситуацій, організовує роботу по здійсненню заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, забезпечує інформування про них населення, залучення в установленому порядку для їх ліквідації підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності.
3. Координує питання сталої роботи об’єктів життєзабезпечення, запобігання та оперативного реагування на надзвичайні ситуації.
4. Здійснює координацію діяльності закладів охорони здоров’я. Відповідає за організацію їх матеріально-технічного та фінансового забезпечення.
5. Вживає заходів щодо збереження мережі закладів надання медичної допомоги населенню, забезпечує врахування цих заходів при розробці проектів програм соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади.
6. Забезпечує організацію діяльності, пов’язану із залученням інвестицій, грантів, коштів міжнародної технічної допомоги для розвитку територіальної громади.
7. Організовує підготовку проектів рішень по затвердженню маршрутів і графіків міського пасажирського транспорту незалежно від форм власності, узгоджує питання щодо тарифів оплати за послуги міського пасажирського транспорту, контролює організацію обслуговування населення підприємствами транспорту і зв’язку.
8. Організовує роботу з виконання заходів щодо розвитку агропромислового комплексу, харчової і переробної промисловості.
9. Забезпечує контроль за додержанням земельного законодавства, організацію і здійснення землеустрою.
10. Контролює підготовку містобудівних програм, генеральних планів забудови населених пунктів, іншої містобудівної документації, видачу містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок.
11. Здійснює організацію будівництва, реконструкції і ремонту об’єктів соціально-культурного призначення.
12. Організовує розгляд і внесення до відповідних органів виконавчої влади пропозицій до планів і програм будівництва та реконструкції об’єктів.
13. Координує діяльність суб’єктів містобудування щодо комплексної забудови населених пунктів.
14. Бере участь у прийнятті в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.
15. Забезпечує здійснення державного архітектурно-будівельного контролю.
16. Організовує формування та ведення реєстру територіальної громади.
17. Забезпечує облік, розподіл та надання житла, що належить до комунальної власності. Організовує роботу щодо сприяння житловому будівництву.
18. Контролює вирішення питань щодо використання нежилих приміщень, будинків і споруд, що належать до комунальної власності.
19. Організовує роботу по здійсненню контролю на підпорядкованих підприємствах, в організаціях, установах комунальної власності за збереженням і раціональним використанням комунального майна, станом фінансової дисципліни, обліку та звітності, виконанням зобов’язань перед бюджетом, організацією та якістю надання послуг населенню, розрахунків за надані послуги.
20. Спрямовує і контролює роботу:
- управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення,
- управління містобудування та архітектури,
- відділу державного архітектурно-будівельного контролю,
- відділу реєстрації,
- центру надання адміністративних послуг,
- відділу галузей економіки,
- відділу капітального будівництва.
21. Координує і контролює діяльність комунальних підприємств, закладів:
- “Центральна міська лікарня міста Нова Каховка”,
- “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка”,
- “Центральна міська аптека Новокаховської міської ради”,
- “Автоцентр”,
- “Агенція регіонального розвитку”.
22. Забезпечує взаємодію з міськими відділеннями, філіями:
- Дердпродспоживслужби,
- ПАТ “Укртелеком”,
- поштової служби.
23. Розглядає звернення громадян, проводить їх особистий прийом у порядку, визначеному законодавством.
24. Виконує обов’язки міського голови Коваленка В.І., заступника міського голови Чурсинова Л.Г. та керуючого справами виконавчого комітету Кубатка В.Г. у разі їх відсутності.
25. Виконує інші доручення міського голови.