Заступник міського голови

Адреса:
74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, пр. Дніпровський, 23, каб. № 307
Робочий телефон:
(05549) 4-54-58, 4-22-94
Факс:
(05549) 4-54-58
Електронна адреса: [email protected]

1. Відповідає за виконання повноважень виконавчого комітету міської ради у сферах соціально-економічного розвитку, фінансів, планування та обліку, інвестиційної політики, зовнішньоекономічних зв’язків, житлово-комунального господарства і енергетики, навколишнього природного середовища, з питань сім’ї, дітей та молоді, фізичної культури і спорту, освіти.
2. Організовує роботу з розроблення та реалізації програм, перспективних планів і прогнозів соціально-економічного розвитку територіальної громади, пропозицій до відповідних програм області. Готує пропозиції щодо залучення іноземних інвестицій для розвитку економічного потенціалу громади, забезпечення в установленому порядку регулювання інвестиційної діяльності.
3. Забезпечує контроль за розробкою проекту міського бюджету, процедурою його затвердження та його виконанням.
4. Здійснює заходи з підвищення конкурентоспроможності міста у різних галузях економіки, сприяє формуванню іміджу і привабливості його територій.
5. Відповідає за підготовку житлово-комунального господарства територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період. Організовує роботу з впровадження енергозберігаючих технологій.
6. Організовує контроль за санітарним станом навколишнього середовища, використанням і охороною надр, вод, атмосферного повітря, рослинного і тваринного світу, додержанням правил санітарної охорони території громади.
7. Відповідає за організацію роботи з благоустрою населених пунктів, залучення на договірних засадах з цією метою коштів, трудових і матеріально-технічних ресурсів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, а також населення, та контролює її виконання.
8. Забезпечує реалізацію державної політики щодо здобуття повної загальної середньої, професійної освіти, створення необхідних умов для виховання дітей та молоді, розвитку їх здібностей, трудового навчання, професійної орієнтації, сприяння діяльності дошкільних та позашкільних закладів освіти, дитячих, молодіжних та науково-просвітницьких громадських об’єднань, молодіжних центрів.
9. Здійснює координацію діяльності закладів освіти, фізичної культури та спорту. Відповідає за організацію їх матеріально-технічного та фінансового забезпечення.
10. Вживає заходів щодо збереження мережі закладів освіти, забезпечує врахування цих заходів при розробці проектів програм соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади.
11. Організовує роботу по здійсненню контролю на підпорядкованих підприємствах, в організаціях, установах комунальної власності за збереженням і раціональним використанням комунального майна, станом фінансової дисципліни, обліку та звітності, виконанням зобов’язань перед бюджетом, організацією та якістю надання послуг населенню, розрахунків за надані послуги.
12. Спрямовує і контролює роботу:
- фінансового управління,
- відділу економічного розвитку та торгівлі,
- відділу комунального господарства,
- екологічної інспекції,
- відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту,
- відділу освіти,
- молодіжної ради при міському голові.
13. Координує і контролює діяльність комунальних підприємств:
- “Новокаховське житлово-експлуатаційне управління”,
- “НК Екосервіс”,
- “Козацький КПП”,
- “Сількомунгосп”,
- “Новокаховське шляхово-експлуатаційне управління”,
- “Основа”,
- “Теплові мережі міста Нова Каховка”,
- “Міський водоканал”,
- “Новокаховський гуртожиток”,
- “Новокаховське управління комунального господарства”.
- “Торгівельний центр”,
- “Новокаховський міський ринок”.
- “Парк культури та відпочинку”,
- “Новокаховський міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.
14. Забезпечує взаємодію з міськими відділеннями, філіями:
- Пенсійного фонду України,
- фіскальної служби,
- аудиторської служби,
- казначейської служби,
- банківських установ.
15. Розглядає звернення громадян, проводить їх особистий прийом у порядку, визначеному законодавством.
16. Виконує обов’язки міського голови Коваленка В.І., першого заступника міського голови Тарабаки О.А. та заступника міського голови Арнаута В.В. у разі їх відсутності.
17. Виконує інші доручення міського голови.