Структурні підрозділи виконавчого комітету
Відділ туризму
 • Адреса

  74900, Україна, Херсонська область, Каховський район, м. Нова Каховка, просп. Дніпровський, 23

 • Електрона пошта

  [email protected]

 • Керівництво

  Начальник відділу Малига Яна Євгенівна

 • Вид діяльності

  Основні завдання відділу туризму:
  - Створення сприятливих умов для розвитку внутрішнього та в’їзного туризму. Впровадження екскурсійної діяльності на території міста, розвиток матеріально-технічної бази туристичної галузі на території громади.
  - Сприяння координації роботи підприємств, установ, організацій, фізичних осіб, що спрямована на створення матеріально-технічної бази для розміщення, харчування, транспортного, торгівельного, медичного, культурного обслуговування туристів, а також діяльності туристичних закладів, незалежно від форм власності.
  - Надання в межах своїх повноважень суб’єктам туристичної діяльності методичної і консультативної допомоги щодо організації їх діяльності.
  - Створення інформаційної мережі у сфері туризму на території Новокаховської міської територіальної громади.
  - Участь у здійсненні обліку туристичних ресурсів на території Новокаховської міської територіальної громади.
  - Забезпечення збирання та обробки статистичних даних щодо галузі туризму на території Новокаховської міської територіальної громади.
  - Здійснення заходів щодо створення позитивного іміджу громади.
  - Реалізація державної політики у сфері туризму.
  - Сприяння туристичній консолідації суспільства, формуванню цілісного туристично-інформаційного простору, захисту та просуванню високоякісного і різноманітного туристичного продукту, удосконаленню туристичної інфраструктури, розвитку ринкових відносин у сфері туризму та конкуренції на ринку туристичних послуг, створенню рівних умов для суб’єктів, що провадять та/або забезпечують провадження туристичної діяльності.
  - Проводить аналіз ринку туристичних послуг і подає відомості про розвиток туризму; потреби у працівниках у сфері туризму.
  - Подає пропозиції щодо формування державної політики у сфері туризму; відзначення працівників підприємств, установ та організацій у сфері туризму державними нагородами і відомчими відзнаками, застосовує інші форми заохочення.
  - Бере участь у розробленні проектів програм соціально-економічного розвитку, державних цільових та регіональних програм; реалізації міжнародних, регіональних проектів у сфері туризму; організації та проведенні вітчизняних і міжнародних виставок, виставок-ярмарків, методичних і науково-практичних семінарів, конференцій тощо; розробленні пропозицій щодо будівництва об’єктів туристичної інфраструктури за напрямками національної мережі міжнародних транспортних коридорів, залучення інвестицій для розвитку туризму.
  - Сприяє у здійсненні заходів щодо підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників у сфері туризму.
  - Вживає заходи до зміцнення міжнародних і міжрегіональних туристичних зв’язків.
  - Роз’яснює через засоби масової інформації зміст державної політики у сфері туризму, провадить інформаційну, рекламну та видавничу діяльність.

Cайт
працює в
тестовому режимі,
зауваження направляйте
на пошту [email protected]