Місто

У Новій Каховці триває збір коштів на потреби людей, які опинилися в скруті

08.03.2022 10:02
503 Місто

У Новій Каховці за ініциативи Громадської ради був створений фонд для допомоги людям, які знаходяться в скрутному становищі через воєнні дії на території громади.

Керівник фонду Олена Силка надала редакції Online НК звіт про надходження коштів та їх використання на благодійні цілі.

Станом на 8 березня всього зібрано 309 932,41 грн. Наразі витрачено 168 070,41 грн.

Усі кошти витрачались на придбання продуктів харчування та медикаменти. З них значна частина передана мешканцям Веселого та Козацького, які внаслідок воєнних дій знаходяться в тяжкому становищі та відрізані від громади.

Крім того, продукти харчування та медикаменти надаються, мешканцям, яких евакуювали з Козацького і Веселого та тимчасово розселили в трьох гуртожитках Нової Каховки.

Забезпечили частково продуктами харчування лікарню, для можливості приготування їжі, хворим, які знаходяться в стаціонарних відділеннях лікарні.

Продуктовими наборами та ліками забезпечили літніх людей, за якими доглядають соціальні працівники Новокаховського УПСЗН.

Усі витрачені кошти мають підтверджуючі документи. Жодна копійка, яку перераховано на потреби гуманітарних витрат не витрачена дарма.

Прізвища всіх благодійників буде оприлюднено пізніше.

Закликаємо усіх, хто має можливість надати кошти на допомогу нужденним, робити перерахування на карту Приватбанку 4731 2196 4548 2260, володарем якої являється Силка Олена Миколаївна, директор міського трудового архіву.

Дивитися всі новини