Місто

Міський голова Нової Каховки повідомив про оперативну ситуацію в громаді

07.03.2022 12:21
661 Місто

Сьогодні, 7 березня, міський голова Володимир Коваленко надав редакції Online НК оперативну інформацію щодо ситуації в Новокаховській територіальній громаді.

За минулу добу особливих змін не відбулося. Мер міста зі своїми заступниками та радниками продовжує роботу на базі комунального підприємства “Екосервіс”. Вирішуються усі нагальні питання життєдіяльності міста. Особлива увага надається стабільному функціонуванню медичних закладів.

Місто Нова Каховка, села Дніпряни і Райське забезпечені електро- та газопостачанням. Вода подається безперебійно. У селищі Козацьке відновлено електропостачання. Водо- та газозабезпечення відбувається в штатному режимі.

У селищі Веселе повністю відсутнє електро- та водопостачання, газом забезпечується частина будинків. Через витік газу частина мешканців його не отримує. Проводяться ремонтні роботи своїми силами.

У Новій Каховці тимчасово відсутнє газопостачання у багатоповерхівці на вулиці Французська (15 квартир).

У Новокаховській ЦМЛ наразі перебуває 15 хворих на коронавірус та 8 – на пневмонію.

В місті відновили роботу багато торгових точок. Перебоїв з тогівлею хлібом не відбувається. Проблемною залишається аптечна мережа. Вона практично приватна і влада на її роботу не впливає. Сьогодні працювали поодинокі аптеки, але і у них запаси ліків закінчуються.

Влада нагадує про комендантську годину, яка діє на території громади з 18:00 до 07:00.

Будьте уважні та обережні! Тримаймося!

Дивитися всі новини