Спорт

Новокаховчани у складі збірної команди України відмінно виступили на чемпіонаті Європи з карате кіокушин серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих

15.12.2021 09:20
719 Спорт

З 11 по 12 грудня 2021 року в м. Лежайськ (Польща) відбувся 4-й чемпіонат Європи з карате кіокушин (WKВ- World Kуоkгshin) серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих у розділі «куміте» і «ката». Збірна команда України, до якої входили новокавські спортсмени посіла І загальнокомандне місце. Тренує юних спортсменів тренер КЗ КДЮСШ з боксу та інших видів спорту Херсонської обласної ради Жиров Олег Олегович.
За підсумками змагань, у запеклій боротьбі серед різних вагових та вікових категоріях новокаховчани посіли наступні призові місця:
- Бугаєнко Віктор у віковій категорії 8-11 років, у ваговій категорії до 30 кг у розділі «куміте» посів ІІІ місце;
- Жирова Аріна у віковій категорії жінки + 18 років, у ваговій категорії до 60 кг у розділі «куміте» посіла ІІ місце.
Слова щирої вдячності висловлює тренер КЗ КДЮСШ з боксу та інших видів спорту Херсонської обласної ради Жиров Олег своїм вихованцям за гарні результати, а також батькам спортсменів за шалену підтримку дітей на змаганнях. Без такої підтримки кубки отримати не вдалося б!
Міський голова Володимир Коваленко, відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради (начальник Наталія Таран) бажають всім нових, не менш яскравих перемог, звершень і злетів! Нехай зірка слави не згасає, сили накопичуються, а здоров’я дозволить все це втілити якнайкраще!