Актуально

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ НОВОКАХОВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

24.02.2022 08:08
5519 Актуально

За повідомленням Управління з надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення Новокаховської міської ради, вранці 24 лютого відбувся артилерійський обстріл з боку Криму. Було обстріляно військову частину на території Нової Каховки. Виникла пожежа. Зруйновано інфраструктуру дивізіону. На локалізацію пожежі вирушили сили ДСНС. Екстрено зібрався штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій. Засідання провів міський голова Володимир Коваленко. На території військової частини побував перший заступник міського голови Олег Тарабака.


Керівництво Херсонської ОДА доручило відкрити всі двері до захисних споруд. Мешканцям підготувати валізи з необхідними речами. У валізі мають бути копії важливих документів в поліетиленовій упаковці, кредитні картки та готівка, засоби зв’язку та живлення до них, дублікати ключів до будинку і машини, змінний одяг за сезоном, їжа, ліки та інші необхідні речі.
В разі, якщо будуть увімкнені сирени або інші звукові сигнали оповіщення – спуститися в укриття. По місту розташовано 59 сховищ. 12 сховищ є на підприємствах. Головам ОСББ необхідно відкрити всі підвальні приміщення.

Дивитися всі новини
Cайт
працює в
тестовому режимі,
зауваження направляйте
на пошту [email protected]