Нова Каховка» Новини» Телебачення» Як воно там, у прямому ефірі?
2013-01-28 | Михайло Ю. Худяков|

Як воно там, у прямому ефірі?

22 січня група депутатів Новокаховської міської ради у складі секретаря ради О.Лук’яненка, В.Васильєва, Г.Дяконенка та С.Шигиди взяли участь у першому в 2013 році випуску ток-шоу студії «Шустер-лайф» «Адреналін».
Наші земляки брали участь в обговоренні теми щодо дотримання прав вагітних жінок та новонароджених малюків у закладах досудового утримання. Неабиякий подив викликали у новокаховчан пристрасті, які вирували між представниками сторін конфлікту під час прямого ефіру та перерви на рекламу. Вдалося краще придивитися і до тих спікерів, яких добре знають і на студії, і які себе подають як фахівці з будь-якого питання. Головне - промайнути на екрані, щоб тебе побачили, почули. А ось щоб зрозуміли…
Висловити власні думки з запропонованої теми нашим землякам так і не вдалося, оскільки попри прохання така можливість надана не була.
Влучно підсумував почуте під час передачі відомий співак Гарік Кричевський: «Не вірю! Ні тим, ні іншим! У кожного з них своя правда! І кожен її відстоює, не зважаючи на позицію іншої сторони». Не навчилися ми ще шукати компроміси, слухати один одного, а проблеми, які заважають всім нам злагоджено жити, вирішувати на загальну користь, а не на користь власних інтересів.
С менеджерами студії досягнуто домовленість про участь депутатів міської ради Нової Каховки у тих розслідуваннях, які проводяться в прямому ефірі Першого національного телеканалу на студії «Шустер-лайф».
                                          
Віктор Васильєв

Лист редактору | Версія для друку | Вгору