Нова Каховка» Новини» Культура» 20-річний ювілей Народного хору ветеранів війни та праці
2008-10-15 | Михайло Ю. Худяков|

20-річний ювілей Народного хору ветеранів війни та праці

   Славною працею та прекрасним співом зустрів свій 20-річний ювілей лауреат і дипломант багатьох фестивалів, конкурсів, оглядів і концертів Народний хор ветеранів війни та праці (кер. С.Ричкова).
   Красунь, чарівниць, берегинь духовної спадщини поздоровляли великі шанувальники пісенного мистецтва: міський голова В.Коваленко, начальник відділу культури і туризму В.Іванова, голова ради ветеранів Л.Новосьолов, ансамбль «Біла акація», адміністрація та колективи Новокаховського Палацу культури: танцювальні колективи «Солнышко», «Ручеек», «Молодість», «Роксолана», вокальні ансамблі «Мрія», «Вітер мандрів», представники Народного оркестру народних інструментів. Ювілярів привітали колективи Херсонщини та регіону: хори ветеранів війни та праці (м.Херсон, м. Берислав, смт. В. Олександрівка), а також ансамбль «Веселушки» (м.Херсон). Було багато подарунків, але головним та найкращім став подарунок від міського голови – пошив сценічних костюмів.
   Гарно, що українська земля народжує таких працелюбних щедрих талантами людей, завдяки чому ми маємо і хліб, і пісню. Нехай Бог посилає ювілярам здоров’я, удачу, допомагає здійснити і втілити всі життєві і творчі задуми, яких ще так багато у майбутньому.

Лист редактору | Версія для друку | Вгору