Нова Каховка» Новини» Будівлі та споруди» Палац Культури
2007-03-12 | Михайло Ю. Худяков|

Палац Культури

   У 1953 році у місті Нова Каховка, на березі славетного Дніпра було побудовано Палац Культури, чудовий витвір людської праці і душі, який став центром культурного життя регіону та був занесений до реєстру пам’яток архітектури Херсонської області, оскільки таких проектів в Україні одиниці.
   За майже 55 років свого існування Палац культури нашого міста зберіг та примножив найкращі надбання культури. Це був сучасний заклад культури, працівники якого вирішували складні завдання виховної і культурно-просвітницької роботи. В Палаці культури проводилися щорічний фестиваль-конкурс “Смарагдове місто”, фестиваль сільських клубів “Дзвонкова криниця”, міжнародний фестиваль класичної музики “Vivat, musika!”, Всеукраїнський фестиваль народної музики “Чумацький шлях”, Всеукраїнський фестиваль-конкурс авторських хореографічних творів “Верховинця степова криниця”.
   27 лютого 2007 року сталося непередбачуване – внаслідок пожежі вигоріла значна частина Палацу культури. Особливо трагічною ця подія є тому, що вона сталася напередодні святкування 28 лютого 2007 року 55 річниці від дня заснування міста Нова Каховка. Збитки від пожежі становлять близько      15 млн. грн., а людський біль втрати виміряти неможливо.
   При громадській організації “За відродження Нової Каховки” створено Фонд для зібрання коштів на відбудову пам’ятника архітектури - Палацу культури. Новокаховська міська рада просить мешканців міста, тих, хто у ньому народився, поціновувачів мистецтва та усіх небайдужих зробити свій внесок у справу відбудови дорогої усім пам’ятки. Просимо Вас надати допомогу в відбудові одного з найкрасивіших закладів культури нашої країни - Палацу культури в місті Нова Каховка.

Заздалегідь вдячні.

Рахунок 2600471999
МФО 380805
ВАТ „Райффайзен Банк Аваль”
Одержувач: ГО „За відродження Нової Каховки”
Код одержувача – 34933454
Призначення платежу: на відбудову Палацу Культури

Лист редактору | Версія для друку | Вгору