Нова Каховка» Новини» Міський голова» Передвиборча програма кандидата Фуклєва Валерія Андрійовича
2006-03-06 | Адміністратор|

Передвиборча програма кандидата Фуклєва Валерія Андрійовича

   Передвиборча програма кандидата на посаду міського голови Нової Каховки (шляхом самовисування) Фуклєва Валерія Андрійовича (скорочена)

   І. Додержуюсь правозахисту кожного громадянина
   Перше: Україна - моя Вітчизна. Мені 54 роки. Я народився та виріс на Україні.
   З 1984-го року я - незалежний громадянин та один з перших, хто став займатися індивідуально-трудовою діяльністю (ремонт радіотелевізійної апаратури).
   Я завжди надавав допомогу тим, кому вона була необхідна, не проходив мимо того, що називають "беззаконням". Я не можу дивитися спокійно на те, що той чи інший чиновник порушує ПРАВА громадянина, гарантовані Конституцією та законами України.
   Поступово з підприємця я став перетворюватися в юриста. Беззаконня чиновників всіх рівнів змусили мене вивчити повністю законодавство України.
   Друге : Я бунтар по відношенню до чиновників всіх рівнів. Я, захищаючи свої конституційні права, подаю до національних судів скарги, які не по душі вельможам.
   Крім того, я постійно всюди заявляю про корумпованість та неповагу значної частини чиновників до свого народу.
   Третє : Я веду безкомпромісну боротьбу по захисту прав людини та підприємця.
   Надаю юридичну допомогу громадянам, підприємцям по захисту їх прав в судових органах.
   Доводжу до Вас та інформую, що за моєю участю звернення до Європейського Суду з прав людини по невиконанню рішень суду та невиплаті заробітної плати, Європейський суд з прав людини 13 грудня 2005 року ВИНІС ДВА РІШЕННЯ СУДУ на користь ЗАЯВНИКІВ (з Нової Каховки).
   ІІ. Буду діяти по совісті та за законами
   В чому суть моєї програми.
   Закони України, закони справедливі та вагові, повинні реально діяти. Тому прокуратура, суди та правоохоронні органи повинні та зобов'язані діяти, керуючись виключно Конституцією і законами України.
   У своїй роботі я буду додержуватися принципу, що інтереси одного пересічного громадянина для мене важливіші, ніж інтереси всієї чиновницької маси в цілому.
   Пенсіонер та інвалід в Україні повинен мати кошти на достойне життя, а не займатися принизливим підробітком, щоб фізично вижити.
   Пенсіонер заслужив своєю працею, щоб до нього відносились з повагою, а не так, як відносяться, принижаючи похилих людей.
   Вся решта людей повинна мати можливість мати роботу. Ті громадяни місцевої громади, які створюють робочі місця, в обов'язковому порядку повинні бути предметом особистої турботи зі сторони місцевої влади, в першу чергу голови місцевої ради.
   У сфері підприємництва я та людина, яка визнає пріоритет особистості перед державою. Повинна бути свобода підприємництва, цивілізована конкуренція.
   Турбота про дітей, інвалідів та похилих людей буде головною задачею та пріоритетним направленням у моїй роботі на посту голови місцевої ради м. Нова Каховка.
   На території місцевої ради м. Нова Каховка є ще велика маса проблем, про які я добре усвідомлений та знаю, як їх вирішувати. Це питання води і газу, електропостачання, транспорту, роботи ліфтового хазяйства, невиплата заробітної плати.
   Про ці та інші питання я буду відверто говорити в час спілкування з Вами, шановні виборці.
   Все це разом взяте я охопив своїм розумом та виносив у своєму серці. Мої погляди та переконання втілювались та будуть втілюватися в моїх ініціативах і в моїх діях.
   Так більше жити неможливо !
   Той міський голова м.Нова Каховка, який займе цю високу посаду після виборів, повинен нести за все, що відбувається, персональну відповідальність.
   Таку відповідальність перед Вами, шановні виборці, я готовий взяти на себе.
   Шановні співвітчизники, шановні виборці, Вашу довіру я виправдаю!

Лист редактору | Версія для друку | Вгору