Новая Каховка» Новости» Новости» Депутати Новокаховської міськради надала згоду на добровільне приєднання Малокаховки до ОТГ
2019-10-17 | Администратор|

Депутати Новокаховської міськради надала згоду на добровільне приєднання Малокаховки до ОТГ

Сьогодні, 17 жовтня, в Новій Каховці відбулася сімдесят перша позачергова сесія міської ради 7-го скликання. В роботі сесії взяли участь 21 депутат з 36, що були обрані до ради, повідомляє кореспондент Online Нова Каховка.

Депутати розглянули питання «Про надання згоди на добровільне приєднання Малокаховської сільської територіальної громади до Новокаховської міської територіальної громади».
З інформацією з цього питання виступив Роман Пашкевич, начальник організаційного відділу міської ради. Він довів депутатам рішення Малокаховської сільської ради від 16 жовтня.

Також на сесії виступив голова Малокаховської сільської ради Володимир Лукашенко, який розповів депутатам про той шлях, який пройшла громада до прийняття відповідного рішення.
На розгляд депутатів було запропоновано проект рішення Новокаховської міської ради:

“Про надання згоди на добровільне приєднання Малокаховської сільської територіальної громади до Новокаховської міської територіальної громади.
Розглянувши рішення Малокаховської сільської ради № 728 від 16.10.2019 року «Про надання згоди на добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення», лист голови Малокаховської сільської ради від 16.10.2019 року №782, керуючись частиною 5 статті 8?, пунктом 3? розділу IV «Прикінцеві положення» Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», частиною 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати згоду на добровільне приєднання Малокаховської сільської територіальної громади (села Малокаховка) Каховського району до Новокаховської міської територіальної громади Херсонської області.
2. Контроль за виконання цього рішення покласти на секретаря міської ради Лук’яненка О.В. та постійні комісії міської ради.
Міський голова
В.І.Коваленко

Після обговорення пропозиції малокаховчан за проект рішення, яким Новокаховська міськ рада надає згоду на добровільне приєднання Малокаховської сільської територіальної громади (села Малокаховка) Каховського району до Новокаховської міської територіальної громади Херсонської області проголосувало 21 депутатів з 21, що прийняли участь у голосуванні


Матеріали Online Нова Каховка

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх