Нова Каховка» Новини» Новини» Фахівці МЦСССДМ постійно підвищують свій професійний рівень
2019-09-19 | Адміністратор|

Фахівці МЦСССДМ постійно підвищують свій професійний рівень

В рамках підтримки Координатором проектів ОБСЄ в Україні проекту «Допомога у реінтеграції та реабілітації населення, що постраждало внаслідок конфлікту», у місті Одесса відбувся регіональний тренінг, куди були запрошені представники з Херсонської області, які залучені у процесі реабілітації ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей.
Фахівець із соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради 12 – 14 вересня прийняв участь у вищезазначеному заході, тема якого: «Психологічна допомога населенню, постраждалому внаслідок конфлікту».
Мета тренінгу була знайомство учасників з різними формами психологічної допомоги та основи реабілітаційної психології, подолання наслідків кризи людей із психотравмічним досвідом. Під час занять присутні ознайомилися з психологічними наслідками переживання воєнного конфлікту та принципами психологічної реабілітації, навчилися особливостям застосування різних форм психологічної підтримки (психодіагностика, психологічна просвіта та інформування, психологічна підтримка).
На завершення всі учасники тренінгу отримали відповідні сертифікати, а знання та практичні навики, які вони здобули під час навчання застосовуватимуть у повсякденній роботі з різними категоріями клієнтів.


Міський центр соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді
Лист редактору | Версія для друку | Вгору