Нова Каховка» Новини» Новини» Щорічна благодійна акція «Милосердя»
2019-09-18 | Адміністратор|

Щорічна благодійна акція «Милосердя»

Милосердя та доброта ще з давніх часів були невід'ємною частиною українського народу. Цілком природнім і закономірним вважалося допомогти знедоленому, дати притулок, поділитися шматком хліба.
Милосердя – це миле серце, а значить, дбайливе і чуйне. Таке серце притаманне тільки людям, здатним співпереживати і співчувати. Добра справа прикрашає людину.
Доброю традицією стало проведення щорічно в нашому місті благодійної акції «Милосердя», організація якої проходить відповідно до розпорядження міського голови від 11 вересня 2019 року № 279-р «Про підготовку та проведення Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя».
Ми звертаємося до керівників установ, підприємств, організацій всіх форм власності і господарювання, до всіх небайдужих людей виявити волю та прийняти участь в акції «Милосердя», в міру своїх можливостей здійснити особистий внесок у поліпшення матеріального становища тих людей, які потребують цього особливо через територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), який знаходиться за адресою: вул. Історична, буд. 18, телефон – 4 21 16.
Давайте спільно розв’язувати насущні проблеми людей старшого покоління, інвалідів, одиноких ветеранів – усіх, хто чекає на нашу допомогу та підтримку.
Милосердя є найвищою формою людського існування.
Заздалегідь вдячні Вам за доброту, чуйність і милосердя.

Наш рахунок:
Р/р 31550343262248
ГУ ДКСУ у Херсонській області
МФО 852010
ЄДРПОУ 35453362
Територіальний центр
Благодійна акція «Милосердя»


Територіальний центр соціального
обслуговування (надання соціальних послуг)

Лист редактору | Версія для друку | Вгору