Новая Каховка» Новости» Новости» 20 листопада – Всесвітній день дитини
2020-11-19 | Администратор|

20 листопада – Всесвітній день дитини

«…людство зобов’язане давати дитині
краще, що воно має»
Декларація прав дитини

Кожного року, традиційно 20 листопада, в Україні відзначається Всесвітній день дітей, День спільних дій в інтересах дітей, у річницю прийняття Декларації прав дитини, Конвенції про права дитини, яку правозахисники називають «Дитячою конституцією».
Відповідно до цього міжнародного документа реалізується державна політика, що має на меті покращення становища кожної дитини в Україні, зокрема, зменшення числа дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, потерпають від насильства та скрути, забезпечення права кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, на сімейне виховання.
Яка б не була розумна і талановита дитина, вона потребує дорослу опіку й увагу, турботу, любов, захист і постійну підтримку.
Кожен з нас може змінити життя хоча б однієї дитини, зробити її щасливою та впевненою в майбутньому. А спільними зусиллями можна змінити дитячий світ на краще, наповнити добром і людським теплом.
На території Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади реалізується ряд заходів, спрямованих на забезпечення найкращих умов для життя та розвитку дитячого населення, зокрема, зменшення числа дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, потерпають від жорстокого поводження.
В рамках відзначення Дня спільній дій в інтересах дітей службою у справах дітей спільно із фахівцями міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представниками старостинських округів, закладу охорони здоров’я, муніципальної охорони здійснено профілактичні рейди щодо створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї; відвідані сім’ї, де проживають діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоровію.
Під час візитів батькам надавалися рекомендації, роз’яснення вимог чинного законодавства щодо відповідальності за ухилення від виконання батьківських обов’язків з утримання, виховання, навчання та лікування дітей; проводились індивідуальні бесіди виховного характеру, орієнтовані на здоровий спосіб життя.
Дякуємо всім небайдужим, хто підтримує ініціативи служби у справах дітей та допомагає реалізувати політику спільних дій в інтересах дітей. Ми переконані, що лише спільними зусиллями можливо змінити дитячий світ на краще, та впевнені, що кожен з нас може внести позитивні зміни у життя дітей.
Любі діти! Вам бажаємо щасливого дитинства, бути здоровими та успішними, рости в умовах любові, добра та розуміння.


Служба у справах дітей

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх