Нова Каховка» Новини» У першій школі Нової Каховки відзначили 125-річний ювілей Олександра Довженка
2019-09-18 | Адміністратор|

У першій школі Нової Каховки відзначили 125-річний ювілей Олександра Довженка

«І вогонь Довженкового серця не згасає в пісні, не згаса…» –  під таким девізом на минулому тижні у Новокаховській ЗОШ № 1 (директор О.Зуйко)  пройшли заходи, приурочені 125-річниці від дня народження українського письменника, класика світового кінематографа Олександра Довженка.

До цієї дати шкільний бібліотекар З.Ковтун підготувала та оформила книжкову виставку «Неосяжний світ Олександра Довженка».
Учні 10-А класу разом із учителем української мови та літератури Романович І.В.  провели  серед учнів і  вчителів соціальне відеоопитування «Коли я думаю про Довженка…», оформили виставку стіннівок «Довженків світ».

Учні 1-х класів завітали до кабінету – музею імені О.Довженка. Для маленьких слухачів В.Чорновол провела екскурс у життя та творчість геніального кінорежисера.
Учні 6-Б класу разом  із учителем О.Даниловою завітали до 1-4 класів. Діти з неабияким захопленням слухали невелику цікаві маловідомі факти про життя Олександра Довженка.

Не залишила байдужими учнів виставка творчих робіт «Із Довженкової криниці», яку підготували учні 9-А класу під керівництвом учителя-словесника  В.Івченко та бібліотекаря З.Ковтун.
На годинах спілкування класні керівники 1-11 класів провели літературні хвилинки «Український митець, яким пишається світ».

На завершення тижня в актовій залі школи відбувся захід «Я – син України» за участю учнів 10-А, 6-Б, 9-Б, 11-А класів, учителів І.Романович, В.Чорновол, О.Данилової.  На заході були присутні  гості координатор зв’язку з музеєм імені О.Довженка  у м. Сосниця   Н.Сергєєва  та екскурсовод музею історії  Н.Ільницька.
Матеріали Online Нова Каховка

Лист редактору | Версія для друку | Вгору