Нова Каховка» Новини» Олімпійський тиждень у Маслівській школі
2019-09-16 | Адміністратор|

Олімпійський тиждень у Маслівській школі

Доброю традицією стало у Маслівській школі проведення Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізкультури та спорту. Цього року він проходив з 06 по 13 вересня. Метою цього тижня було поширення ідей Олімпійського руху в Україні, активізація фізкультурно-масової роботи в навчальному закладі, формування у дітей мотивацій до здорового способу життя, виховання учнів на гуманістичних ідеалах олімпізму.
6 вересня команда від школи брала участь у міських змаганнях. Протягом тижня класними керівниками були проведені Олімпійський урок та класні години: «Спорт – здоров’я», «Спорт – сила, краса, здоров’я», Мій друг – фізична культура» - для учнів 1-4 класів, «Шкідливі звички та їх згубний вплив на організм людини», « Здоровий спосіб життя» - для учнів 5-9 класів. Для школярів 1-4 класів було проведено спортивні перерви, конкурси малюнків та малюнки на асфальті.
Учителем фізичної культури проведено змагання: «Старти надій» (5-7 класи), «Котигорошко» (1-4 класи), «Шкіряний м’яч» та «Стрітбол» ( 5-9 класи). Педагоги-організатори провели спортивний флешмоб.
Весело, із азартом і завзяттям проходили заходи до Дня фізичної культури та спорту. Вони викликали велику радість, принесли заряд енергії і позитивний настрій як для самих учасників, так і для вболівальників та вчителів.


Адміністрація школи

Лист редактору | Версія для друку | Вгору