Нова Каховка» Новини» Служба у справах дітей повідомляє
2019-09-13 | Адміністратор|

Служба у справах дітей повідомляє

Вже традиційно на початку кожного навчального року проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок». Захід триває протягом вересня-жовтня, його метою є: виявлення дітей шкільного віку, неохоплених навчанням на початок навчального року, соціальний захист виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності.
Відповідно до Конституції України, законів України «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», розпорядження міського голови від 02 вересня 2019 року «Про організацію проведення у 2019 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» на території Новокаховської міської ради» Всеукраїнський захід «Урок» стартував і триває на території Новокаховської міської ради.
Станом на 12 вересня 2019 року виявлена дві дитини, які не приступили до навчання (вищий заклад освіти І-ІІ рівня акредитації, професійно-технічне училище). Здійснюються заходи щодо повернення підлітків до навчання.

Шановні батьки! Відповідно до статті 53 Конституції України повна загальна середня освіта є обов’язковою. Статтею 6 Закону України «Про загальну середню освіту» відповідальність за здобуття повної загальної середньої освіти дітьми покладається на їх батьків, а дітьми, позбавленими батьківського піклування, - на осіб, які їх замінюють. Саме тому обов’язком батьків є забезпечення відвідування дітьми закладів освіти.
Нагадуємо батькам, що за ухилення від забезпечення необхідних умов навчання, виховання та обов’язковість здобуття дітьми повної загальної середньої освіти передбачена відповідальність згідно зі статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Наша спільна ціль - досягти того, щоби кожна дитина, яка мешкає на території Новокаховської міської ради, здобула повну загальну середню освіту. Пам'ятаймо, що наші діти - найцінніше, що є в нашому житті, і їх майбутнє залежить тільки від нас!


Служба у справах дітей

Лист редактору | Версія для друку | Вгору