Новая Каховка» Новости» Продовжується робота спостережної комісії
2019-09-13 | Администратор|

Продовжується робота спостережної комісії

Відповідно до рішення виконавчого комітету на території Новокаховської міської ради створено спостережну комісію. Згідно до покладених завдань, спостережна комісія займається організацією виховної роботи з особами, які звільнилися з місць позбавлення волі, умовно-достроково звільненими від відбування покарання та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання. Ці питання включають в себе: надання інформаційної, психологічної, юридичної допомоги, сприяння у отриманні втрачених документів, працевлаштуванні та лікуванні, призначенні пенсії, надання матеріальної допомоги, тощо.
12 вересня 2019 року під головуванням заступника міського голови Замкового Віктора Миколайовича відбулося чергове засідання спостережної комісії Новокаховської міської ради. Членами комісії розглянуто питання про працевлаштування міським центром зайнятості осіб, звільнених з місць позбавлення волі, щодо прийняття на облік умовно достроково звільнених з місць позбавлення волі осіб та сприяння їх соціальній адаптації.
В ході проведення засідання зроблено аналіз взаємодії міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради з ДУ «Центр пробації» при здійсненні заходів у напрямку пенітенціарної пробації. Акцентувалася увага на належній соціальній адаптації раніше засуджених осіб та унеможливлення їх повторного втягнення в злочинну діяльність.
Слід зазначити що на території Новокаховської міської ради засідання спостережної комісії проходить один раз на місяць і питання, що виносяться на її розгляд завжди мають конкретний зміст. За результатами засідання прийнято відповідні рішення, надано доручення.


Міський центр соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді


Письмо редактору | Версия для печати | Наверх