Новая Каховка» Новости» Оголошення про проведення вебінару «EUREKA info day»
2019-09-10 | Администратор|

Оголошення про проведення вебінару «EUREKA info day»

З метою забезпечення належного виконання Україною зобов’язань у сфері міжнародного науково-технічного та інноваційного співробітництва, Міністерство освіти і науки України 19 вересня 2019 року за участі представників Секретаріату Міжнародної європейської інноваційної науково-технічної програми EUREKA проводить інформаційного-комунікативний захід «EUREKA info day» (вебінар).
Під час вебінару буде представлено інформацію про особливості функціонування програми EUREKA, критерії відбору потенційних мережевих проектів програми, можливість залучення зовнішніх джерел фінансування інноваційних проектів, а також практичний інструментарій, який використовується програмою.
Програма EUREKA сприяє розробленню конкурентної продукції, впровадженню новітніх технологічних процесів у виробництво, наданню послуг високої якості, розширенню міжнародного співробітництва, збільшенню продуктивності праці, залученню промислових та дослідних установ до виконання спільних розробок.
До участі у заході запрошуються представники закладів вищої освіти, наукових установ, інноваційних структур, громадських організацій та реального сектора економіки, до сфери інтересів яких належать продукування інноваційного продукту / технології / послуги. Участь у заході безкоштовна.
Програму заходу буде надіслано на адреси зареєстрованих учасників ближче до дати проведення, а також розміщено на сайті МОН в підрозділі: МОН / Наука / Інноваційна діяльність та трансфер технологій / Міжнародна програма EUREKA / Заходи EUREKA / EUREKA info day.
У разі зацікавленості, для підтвердження участі в заходів, необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://t.ly/5mXR.
Контактний телефон: +38 (044) 287 82 17, звертатись до Олени Харіної, kharina@mon.gov.ua; olena.kharina@gmail.com.


Відділ управління проектами

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх