Нова Каховка» Новини» Реалізація та захист прав людини
2019-09-06 | Адміністратор|

Реалізація та захист прав людини

Відповідно до листа Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 липня 2019 року № 568-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права» з метою підвищення загального рівня правової культури і набуття громадянами необхідного рівня правових знань, інспектором з кадрів територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокаховської міської ради для працівників установи була проведена лекція з питань реалізації та захисту прав людини, на якій особливу увагу акцентовано стосовно прав людини на працю. Працівників ознайомили з деякими очікуваними нововведеннями в Трудовому кодексі.
Організовано інформаційний куточок збірки видань про права людини та літератури правового змісту, з якої працівники територіального центру мали можливість використати для себе необхідну інформацію.
Для громадян, які відвідують відділення денного перебування територіального центру, завідувачем було зачитано розділ ІІ Конституції України, що стосується права і свободи людини і громадянина. Відвідувачі відділення із задоволення прослухали інформацію щодо реалізації та захисту їх прав.


Територіальний центр соціального
обслуговування (надання соціальних послуг)
Лист редактору | Версія для друку | Вгору