Новая Каховка» Новости» Подорож до художнього Дрогобича
2019-09-06 | Администратор|

Подорож до художнього Дрогобича

Наприкінці літа, на запрошення організаторів ІІ Міжнародного пленеру «Розмаїття культур», директор КЗ «Новокаховська дитяча школа мистецтв» Ходос Галина Анатоліївна, була запрошена до міста Дрогобич, де саме й проходив пленер з 22 по 29 серпня.
Насичений тиждень провели учасники творчого заходу. В програмі пленеру були як практична робота художників так і екскурсії по місту, на територію унікальної пам’ятки культури і природи фортеці Тустань та в село Нагуєвичи на Етно-фест у батьківську садибу Івана Франка.
Час пленеру пролетів швидко, залишивши теплі спогади про спілкування з талановитими живописцями та скульпторами, митцями які родом зі Львівщини, Закарпаття, Івано-Франківська, Вінниці, Києва, Словенії. Чудова сонячна погода, гостинний прийом господарів міста Дрогобича, творча, дружня атмосфера міжнародного пленеру спонукали художників до створення цікавих творчих робіт.
Зустріч представників різних художніх стилів та різноманітної географічної приналежності закінчилась яркими споминами та талановитими роботами учасників, які будуть оформленні у виставку та презентовані до Дня художника, як нагадування, що мистецтво об’єднує найкраще та не має кордонів та умовностей!


Відділ культури і туризму

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх