Нова Каховка» Новини» Це варто зробити до зими: способи теплоізоляції житла
2019-09-05 | Адміністратор|

Це варто зробити до зими: способи теплоізоляції житла

В спекотний період складно думати про утеплення квартири. Але,якщо взимку вам доводилося вдягати два светри, щоб зігрітися, то, швидше за все, і влітку таку квартиру складно охолодити. Чому так відбувається, як можна утеплити квартиру своїми руками, коли цим зайнятися і що робити не потрібно – давайте розбиратись із порадами спеціалістів.

Теплоізоляція вікон
Найчастіше холодне повітря потрапляє в квартиру або будинок саме через протяги з вікна. Багато хто вважає, що взимку можна просто заклеювати вікна монтажним скотчем. Але якщо у вас старі дерев'яні віконні рами, то краще використовувати монтажну піну або спеціальний гель. Це вирішить проблему і не потрібно буде щороку клеїти і прибирати скотч. До того ж і влітку гаряче повітря з вулиці не буде проникати, і кондиціонер охолодить житло швидше.

Замінити радіатори
Головне джерело тепла в квартирі взимку – це батареї. Але, на жаль, вони не завжди достатньо обігрівають приміщення. Щоб вирішити цю проблему – багато хто вирішує замінити старі чавунні радіатори на більш ефективні сталеві або біметалеві. Ціна батарей залежить від розміру приміщення, яке потрібно обігріти. Проводити такі роботи можна тільки в міжопалювальний період, тому літо – чудовий час. Більш ефективно використовувати тепло від будь-якого радіатора допоможе установка тепловідбиваючого екрану. Його можна купити або зробити самому зі звичайної фольги і листа картону. Між батареєю і відбивачем бажано залишити зазор в 3 см. Не слід загороджувати радіатор для циркуляції нагрітого повітря.
Поставити другі вхідні двері
Установка других вхідних дверей допоможе створити теплоізолюючий майданчик, і холод з під'їзду не буде проникати в будинок. Коли немає можливості ставити ще одні двері, варто утеплити ті, що є. Для початку – ізолювати щілини за допомогою монтажної піни або герметика, як і при утепленні вікон. Потім переконатися, що двері щільно прилягають до дверної коробки.

Постелити килими
Килими потрібні у помешканні для утеплення підлоги. Ті, хто живе в приватному будинку або на першому поверсі, точно зможуть відчути користь від них.

Теплоізоляція балкону
Засклений балкон дозволяє зберегти тепло і захистити кімнату від холоду й протягу. Стіни і підлогу бажано обшити дерев'яними панелями, або використовувати конструкцію на
дерев'яному каркасі з утеплювачем всередині.

Утеплення огороджувальних конструкцій
– стін, фундаменту, стелі, горища, підвалу, гарантує до 60% збереженого тепла. Для утеплення використовують: пінополістирол, мінераловатні плити, базальтові плити, енергозберігаючі фарби. Непоганий варіант – застосувати спеціальні кількашарові системи утеплення.
За інформацією, отриманою із сайту:
https://24tv.ua/5_sposobiv_teploizolyatsiyi_zhitla_i_chomu_tse_varto_zrobiti_vlitku_n1173483


Відділ комунального господарства

Лист редактору | Версія для друку | Вгору