Нова Каховка» Новини» Інформація щодо експлуатації об’єктів готельного призначення
2019-09-04 | Адміністратор|

Інформація щодо експлуатації об’єктів готельного призначення

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Новокаховської міської ради звертається до мешканців м. Нова Каховка та населених пунктів, розташованих на території Новокаховської міської ради, з інформацією щодо експлуатації об’єктів готельного призначення.

У зв’язку з останніми подіями, які відбулися в ніч на 17 серпня в м. Одесі загинуло 9 осіб в результаті пожежі в готелі «Токіо Стар».
Як повідомив заступник директора департаменту ДАБІ в Одеській області Черкасов І., в усіх документах та деклараціях зазначалось, що це складські приміщення, і відсутня інформації про готель або місце проживання людей.
21 серпня 2019 року Голова ДАБІ Сергій Кузьмін дав окреме доручення керівникам територіальних органів перевірити достовірність даних, наведених у деклараціях про готовність до експлуатації об’єктів готельного призначення, які віднесені до незначного класу наслідків (СС1).
Керівникам територіальних підрозділів доручено провести аналіз та співставлення об’єктів готельного призначення в інтернет-ресурсах з інформацією єдиного реєстру документів. Аналіз необхідний через можливі розбіжності між статусом об’єкта на час введення в експлуатацію та статусом в ході експлуатації.
Крім того, посилено контроль за дотриманням законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил щодо об’єктів готельного призначення. Керівникам територіальних підрозділів доручено перевірити об’єкти готельного призначення на предмет достовірності даних, наведених у деклараціях про готовність об’єктів до експлуатації.
Додатково повідомляємо про те, що зміна функціонального (цільового) призначення приміщення проводиться шляхом реконструкції з поданням відповідних документів до відділу ДАБК. У разі використання приміщення не за цільовим призначенням передбачена відповідальність, згідно чинного законодавства України.


Відділ державного
архітектурно-будівельного
контролю

Лист редактору | Версія для друку | Вгору