Нова Каховка» Новини» Свято для малечі у Новокаховському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів
2019-09-04 | Адміністратор|

Свято для малечі у Новокаховському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Закінчилось літо та наступила осінь, а значить і новий навчальний рік.
Сьогодні 3 вересня 2019 року на своєму подвір’ї Новокаховський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів зібрав малечу на свято.
Дітлахи зі своїми батьками та веселими Смішариками грали, танцювали, вирішували цікаві завдання, малювали на асфальті та мольбертах, стрибали на батуті, каталися на іграшкових машинках.
Цей новий навчальний рік п’ятеро вихованців центру реабілітації розпочнуть у дошкільному закладі, у загальноосвітній та допоміжній школах. Зичимо їм успіхів на новій сходинці свого життя.
Зі святом та найщирішими побажаннями успіхів у новому навчальному році малечу та їх батьків привітала заступник начальника управління праці Кубатко Тетяна.
Наприкінці свята Смішарики подарували дітям яскраві повітряні кульки, приладдя для занять та солодощі від БФ «Н.Каховка».
Адміністрація центру реабілітації вдячні БФ „Н.Каховка”, підприємцю міста Вінник Ганні за солодкі подарунки дітям та допомогу в організації свята. А також керівнику НК центру «Обдарованість» Осипенко Людмилі та ФОП Шиян І.В. за подаровану електром’ясорубку і, взагалі, за щирість, небайдужість.


Новокаховський центр соціальної
реабілітації дітей-інвалідів
Лист редактору | Версія для друку | Вгору