Новая Каховка» Новости» Новокаховська міська рада своїм рішенням продовжила процедуру приєднання Веселівської сільської ради
2019-08-08 | Администратор|

Новокаховська міська рада своїм рішенням продовжила процедуру приєднання Веселівської сільської ради

Сьогодні, 8 серпня відбулася 65 позачергова сесія Новокаховської  міської ради 7-го скликання. В роботі сесії взяли участь 21 депутат з 36, що є обраними до її складу.
На розгляд сесії було винесено питання «Про схвалення проекту рішення про добровільне приєднання Веселівської сільської територіальної громади до Новокаховської міської територіальної громади».
Цей проект рішення, про який доповідав Роман Пашкевич, начальник організаційного відділу міської ради, було розглянуто на спільному засіданні постійних комісій.
Після чого міський голова відкрив 65 сесію. Депутати розглянули питання  «Про схвалення проекту рішення про добровільне приєднання Веселівської сільської територіальної громади до Новокаховської міської територіальної громади». Після обговорення за прийняття цього рішення проголосували 21 депутат та свій голос до цього додав мер міста.
Міський голова Володимир Коваленко пообіцяв, що по закінченню сесії відразу підпише прийняте рішення та відправить його до Херсонської обласної державної адміністрації для врахування в роботі опрацювання пропозицій щодо завершення процесу децентралізації в області з формування спроможних територіальних громад.
Матеріали Online Нова Каховка

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх