Новая Каховка» Новости» Звіт МЦСССДМ про роботу за I півріччя 2019 року
2019-07-05 | Администратор|

Звіт МЦСССДМ про роботу за I півріччя 2019 року

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради є спеціалізованим закладом, який забезпечує здійснення соціального супроводу та надання безкоштовних соціальних послуг сім’ям/особам, які опинилися у складних життєвих обставинах. Клієнти центру - особи з проблемами алко\нарко залежностей, яких торкнулася проблема ВІЛ\СНІДу, звільнені з місць позбавлення волі, які перебувають у конфлікті з законом, які постраждали від насилля, торгівлі людьми, збройних конфліктів, учасників Антитерористичної операції та членів їх сімей, сім'ї з проблемами інвалідності, діти – сироти та діти позбавлені батьківського піклування, випускники інтернатних закладів, жінки, які мали намір відмовитися від новонародженої дитини, сім'ї, в яких існує ризик вилучення дитини із сім'ї, малозабезпечені сім'ї, матері одиначки тощо.
За підсумками I півріччя 2019 року на обліку центру перебувало 39 родин, в яких виховується 62 дитини. За результатами проведеної роботи у зв’язку з подоланням та мінімізацією ризиків складних життєвих обставин знято з обліку 16 родин. Всім сім'ям відповідно до їх проблем було надано соціальні послуги та необхідну допомогу у подоланні складної життєвої ситуації.
Під соціальним супроводом протягом зазначеного періоду перебувало 16 родин, в яких виховується 22 дитини, загалом сім’ям надано 650 соціальних послуг. У результаті проведеної роботи з позитивним результатом 7 родин знято з соціального супроводу.
Протягом зазначеного періоду на адресу центру надійшло 12 повідомлень стосовно жорстокого поводження з дітьми, при складанні акту оцінки потреб випадки вчинення домашнього насильства відносно 6 дітей підтвердилися. Три родини взято під соціальний супровід, з іншими трьома ведеться робота за карткою обліку.
На контролі центру знаходиться 35 осіб, засуджених до альтернативної форми покарання, загалом їм надано140 послуг. З місць позбавлення волі до центру на консультацію звернулась одна особа і за результатами складання акту оцінки потреб на особу їй було надано послуги відповідно її потреб.
З метою підтвердження проживання дитини з матір’ю сімей, які отримують державну соціальну допомогу одиноким матерям, проведено перевірку 30 родин у яких виховується 40 дітей. Проведено вибіркову перевірку 57 сімей з новонародженими дітьми, щодо цільового використання державної соціальної допомоги на дитину. При складанні акту оцінки потреб сім’ї, було встановлено, що потреби дітей задовольняються в повному обсязі.
Забезпечується соціальне супроводження 4 прийомних сімей в яких виховується 8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Центром в рамках співпраці з пологовим відділенням та жіночою консультацією м. Нова Каховка з метою недопущення відмов від новонароджених дітей проведено 20 заходів, охоплено 196 осіб. Одну неповнолітню особу з метою недопущення раннього соціального сирітства направлено до Херсонського центру матері та дитини.
Протягом I півріччя поточного року фахівці центру проводили широку інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення міста. Загалом проведено 92 групових заходи, якими охоплено 2319 осіб, розповсюджено 1120 інформаційно-просвітницьких матеріалів (плакати, буклети, листівки), розміщено 26 статтей на сайті територіальної громади міста Нова Каховка.
До центру на консультацію може звернутися будь яка особа, яка потребує допомоги та поради, наголошуємо, що послуги, які надаються фахівцями є державними і здійснюються на безоплатній основі. Адреса: м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5. тел. 5-37-58.


Міський центр соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх