Новая Каховка» Новости» Розширено перелік працівників, які мають право на оплачувану відпустку у зв’язку з усиновленням
2019-07-04 | Администратор|

Розширено перелік працівників, які мають право на оплачувану відпустку у зв’язку з усиновленням

З 21.06.2019 року вступив в силу Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання відпустки усиновлювачам при усиновленні дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування» від 30.05.2019 № 2728-VIII, який вніс зміни до Кодексу законів про працю та Закону України «Про відпустки» ст. 182 КЗпПУ та ЗУ «Про відпустки» (ст. 18-1).
Відтепер відпустку надаватимуть усиновлювачу незалежно від віку дитини. Щоб отримати відпустку, працівник має подати заяву не пізніше трьох місяців з дня набрання законної сили рішенням суду про усиновлення.
Управління праці та соціального захисту населення звертає увагу на те, що згідно з чинними законодавчими актами дана норма повинна бути закріплена і конкретизована в колективному договорі.
У сучасних умовах колективний договір це нормативний акт який є необхідним і через ще одну його мету – запобігання конфліктам і спорам, які можуть виникнути в трудовому колективі внаслідок відмінностей в інтересах, прагненнях та поглядах учасників трудового процесу та їх урегулювання.
З огляду на це, пропонуємо переглянути Ваші колективні договори, за консультацією та методичною допомогою по колективним договорам та угодам представники трудових колективів можуть звертатися до управління праці та соціального захисту населення (м. Нова Каховка, вул. Історична, 18), каб. №8, тел. 9-07-06.


УПСЗН

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх