Новая Каховка» Новости» Мультитек@ в дитячій бібліотеці: Вівторок з хвостиком!
2019-07-04 | Администратор|

Мультитек@ в дитячій бібліотеці: Вівторок з хвостиком!

Зацікавити дітей літнім дозвіллям у часи різноманітних гаджетів зовсім непроста справа. Саме цим і зайнялися бібліотекарі централізованої бібліотечної системи, щоб познайомити дітлахів з розмаїттям видів відпочинку. Дізнайтесь як їм це вдалося.
Як говорять в одному мультику «Головне – це ХВІСТ!». В одних хвіст — це опора, в інших — кермо, у третіх — навіть зброя …Так чому ж не взяти приклад з хвостатих і не тримати свого «Хвоста трубою»? Легко! Саме цьому цього вівторка Гайдай Світлана, провідний бібліотекар міської бібліотеки для дітей, вчила своїх читачів.
Завдяки пізнавальній бліц-вікторині «Хвостаті» дітлахи дізналися у кого з тварин хвіст-рука, хвіст-нога, хвіст-опора, хвіст-двигун, хвіст-кермо, хвіст-балансир, хвіст-зброя, хвіст-обігрівач і хвіст-легені! І заодно визначили найкращого « Хвостознавчика». Курбатова Маша – браво!!!
Уявіть, що звірі могли б мінятися хвостами. Чий хвіст підійшов би зайцю? А лисиці або їжаку? Подивіться мультфільми «Хвости» та «Що за птах?» і вирішуйте самі чи треба радикально змінювати себе і свою зовнішність.
А ще діти пограли в китайська народну гру «Злови за хвіст дракона» - одна з найпопулярніших ігор дітей. Потім власноруч виготовляли розкішних саморобних пташкок.
У міській бібліотеці для дітей є чим зайнятися. Можна, наприклад, прочитати книжки Н. Юсупова «Чому у жабки немає хвоста?» та В.Біанкі «Хвости». Можна пограти в настільні ігри, подивитись мультфільми.
У бібліотеці гамірно кожного дня! А весело і дружньо – щовівторка. До зустрічі!!!


Відділ культури і туризму

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх