Новая Каховка» Новости» Звіт КУ «Трудовий архів м. Нова Каховка»
2019-07-02 | Администратор|

Звіт КУ «Трудовий архів м. Нова Каховка»

Станом на 01 липня 2019 року Комунальною установою «Трудовий архів м. Нова Каховка» видано 904 довідки соціально-правового характеру, які стосуються розміру заробітної плати для нарахування і перерахування пенсій за віком та пільгових, підтвердження стажу роботи.
В І півріччі 2019 року Комунальною установою проведенні заняття з відповідальними особами за архівні підрозділи в Комунальних підприємствах міста, щодо впорядкування документів, складання довідкового апарату та зберігання справ з кадрових питань (особового складу) та справ тимчасового зберігання.
На протязі І півріччя установою прийнято на зберігання 35 справ з кадрових питань (особового складу) ліквідованого підприємства Товариство з обмеженою відповідальністю «НОВИНИ ДІЛОВІ» за 2012 – 2018 роки та документи Окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 184.
В І півріччі підшито 260 справ з кадрових питань (особового складу) Новокаховської ЗОШ інтернат І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради за 1975 – 2018 роки.
Продовжується робота по упорядкуванню документів ліквідованого фонду Відкритого акціонерного товариства «Південелектромаш».

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх