Новая Каховка» Новости» Інформація архівного відділу
2019-06-21 | Администратор|

Інформація архівного відділу

26 липня 2018 року Дніпрянською селищною радою прийнято доленосне рішення про добровільне приєднання до територіальної громади міста Нова Каховка. Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», на підставі рішень Новокаховської міської ради 7-го скликання від 02.10.2018 № 1485 «Про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення», № 1487 «Про реорганізацію юридичних осіб Дніпрянської селищної ради м. Нова Каховка Херсонської області та виконавчого комітету Дніпрянської селищної ради м. Нова Каховка Херсонської області» відбулась реорганізація юридичних осіб Дніпрянської селищної ради м. Нова Каховка Херсонської області та виконавчого комітету Дніпрянської селищної ради м. Нова Каховка Херсонської області шляхом приєднання відповідно до Новокаховської міської ради та виконавчого комітету Новокаховської міської ради.
У зв’язку з цим документи Дніпрянської селищної ради по 2019 рік передані на зберігання до архівного відділу Новокаховської міської ради.
У нашому відділі знаходяться на зберіганні справи за період з 1969 року по 2019 рік. Це рішення і протоколи сесій селищної ради, документи про роботу постійних комісій, звіти депутатів перед виборцями, протоколи засідань виконкому, розпорядження селищного голови, тощо.
В цих архівних документах зберігаються відомості щодо виділення земельних ділянок під будівництво об’єктів господарства, підтвердження майнових прав на землю та нерухоме майно, введення в експлуатацію будівель та господарчих споруд, тощо.
До відома, архівні документи за 1922-1925, 1940-1968 роки знаходяться на зберіганні Державного архіву Херсонської області.
Документи з кадрових питань (особового складу) залишились на зберіганні у відділі з питань управління комунальним майном, інфраструктури Дніпрянського старостинського округу Новокаховської міської ради.


Архівний відділ

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх