Новая Каховка» Новости» Вітаємо з ювілеєм Новокаховський гуманітарний інститут ВНЗ ВМУРоЛ «Україна»
2019-05-15 | Администратор|

Вітаємо з ювілеєм Новокаховський гуманітарний інститут ВНЗ ВМУРоЛ «Україна»

17 травня святкує свій 20-річний ювілей Новокаховський гуманітарний інститут ВНЗ ВМУРоЛ «Україна» За ці 20 років свого життя, наповненого багатьма важливими подіями й цікавими зустрічами, інститут багато зумів зробити, багато чому навчитися і зробити вагомий внесок у розвиток нашого міста.

Динамічний, творчий колектив на чолі з активним, повним ідей і перспектив на майбутнє кандидатом філософських наук, Заслуженим працівником освіти України, ректором Севрюковим Георгієм Івановичем, об’єднав талановитих науковців, сформував міцну навчально-методичну базу, багато зробив і робить для підготовки спеціалістів-професіоналів.

Від щирого серця вітаю викладацький колектив, співробітників, випускників інституту, сьогоднішніх студентів з 20-річчям від дня заснування навчального закладу!Бажаю вам міцного здоров'я, добра і щастя та подальшого процвітання, творчої наснаги для здійснення усіх мрій!
Переконаний, що ви і надалі будете зберігати та примножувати традиції свого закладу, сприяти прогресу наукової думки, робити достойний вклад у розвиток української вищої школи.

Зичу великих вам успіхів на цьому нелегкому шляху!


Міський голова
В.Коваленко

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх