Нова Каховка» Новини» Про пасажирські перевезення в поминальний день (05 травня 2019 року)
2019-05-07 | Адміністратор|

Про пасажирські перевезення в поминальний день (05 травня 2019 року)

В поминальний день, 05 травня 2019 року, були внесені корективи до схем руху пасажирського транспорту.
На автобусних маршрутах загального користування «Ц.Основа – дачі «Дружба», «м.Нова Каховка – с.Корсунка (дачі)», «м.Нова Каховка – с.Маслівка», «м.Нова Каховка – с.Тополівка», «с.Нова Каховка – смт.Дніпряни» автобуси курсували згідно діючих схем та розкладів руху. Всі автобуси, що були задіяні на міських автобусних маршрутах, здійснювали перевезення до центральних кладовищ міста.
Допомогу в організації перевезень надали перевізники: пасажирське комунальне підприємство «Автоцентр» (директор Позняк Євген), ФОП Перетятько Віталій та ФОП Гридасова Любов. Рух автобусів до кладовищ здійснювався з 6 години до 17 години. Всього до обслуговування населення територіальної громади були залучені 34 автобуси. Окрім того, додатково до кладовищ приймали замовлення всі служби таксі.
Забезпечення наведення правопорядку на території міської ради та організацію руху транспорту на кладовищі здійснювали співробітники Новокаховського відділу поліції ГУ НП в Херсонській області – начальник Рогожин Олександр Валентинович.


Відділ галузей економіки

Лист редактору | Версія для друку | Вгору