Нова Каховка» Новини» Інформація фінансового управління
2019-02-20 | Адміністратор|

Інформація фінансового управління

Перший місяць нового бюджетного року завершився з позитивними результатами. Так, у січні місяці до казни зібрано 22,1 млн. грн усіх податків, які сплачуються на території Новокаховської об'єднаної територіальної громади. Проти січня минулого року отримано більше на 4,8 млн. грн або на 28 відсотків.
Незмінним бюджетоутворюючим податком залишається податок на доходи фізичних осіб, якого залучено в січні місяці в сумі
13,2 млн. грн, або 103,2 відсотка до плану. Серед 4-х основних джерел доходів, з випереджаючими темпами друге місце посів єдиний податок. Бюджет поповнився від цього податку на 3,5 млн. грн, або 110,5 відсотка від плану.
Поряд з цим, в поточному році, як і в минулому році із-за відсутності затвердженого Урядом відповідного Порядку зарахування акцизного податку з пального в І півріччі, місто не отримало зазначеного податку в сумі 1,2 млн. грн.
Досягнуті результати дозволили без перешкод проводити фінансування, як по захищених, так і по інших статтях бюджету.
Невід’ємну частину в міському бюджеті займають видатки на утримання в належному стані об’єктів житлово-комунального господарства. Благоустрій - це як візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота міста – в першу чергу, оцінка діяльності місцевої влади. У січні місяці на благоустрій витрачено
1,6 млн. грн, що значно більше (в 1,7 рази), ніж було виділено торік.
Аби мешканці нашого міста і мешканці селища та 3-х сіл приєднаної громади мали можливість якісно і своєчасно отримувати послуги зі збору та утилізації твердих побутових відходів, в лютому місяці КП "НК Екосервіс" виділено кошти в сумі 1,35 млн. грн і незабаром автопарк спецтехніки підприємства поповниться ще одним сміттєвозом.


Фінансове управління

Лист редактору | Версія для друку | Вгору