Новая Каховка» Новости» Створення арт-об’єкту «Рушник Херсонщини»
2019-02-11 | Администратор|

Створення арт-об’єкту «Рушник Херсонщини»

В картинній галереї ім. А.С.Гавдзинського 7 лютого 2019 року відбулася зустріч з місцевими майстринями. Звичайно, не всі майстрині міста змогли прийти на зустріч – робочий день. Серед присутніх були Вікторія Теницька, Олена Корецька, Ірина Благиня, Жана Ворожищева, Валентина Камишна, Олександра Обелець, Раїса Авдєєва, Людмила Лозинська. Вирішили напередодні Масляної показати, що нового створили, а ще обговорити участь в створені спільного арт-об’єкту «Рушник Херсонщини», який проводить обласний Центр народної творчості.
Ідея вишитого рушника Нової Каховки народилася давно, але так і не була реалізована, а тепер є нагода бути причасними у вишиванні єдиного рушника області. Це не перша вишивана акція, до якої долучається картинна галерея. Навесні до нас завітає вишивана карта України, до створення якої причасні вишивальниці міста.
Під час зустрічі в гості завітала телевізійна студія «Скіфія». Кореспондент Олена довго розмовляла з майстринями, зацікавившись різними напрямками декоративно - ужиткового мистецтва, в яких працюють їхні авторки. Особливу увагу вони звернули на вишивку, бо знали про проект Центру народної творчості.
Зустрітися наступного разу запланували в березні на жіночій виставці живопису.


Відділ культури і туризмуПисьмо редактору | Версия для печати | Наверх