Новая Каховка» Новости» Відбулася перша у цьому році апаратна нарада при міському голові
2019-02-06 | Администратор|

Відбулася перша у цьому році апаратна нарада при міському голові

Сьогодні міський голова В.Коваленко провів першу в цьому році велику апаратну нараду з керівниками підприємств, установ, організацій, структурних підрозділів міської ради та виконавчого комітету. На початку наради міський голова привітав з ювілеєм радника міського голови Вадима Мерзлова та вручив йому Грамоту Херсонської обласної ради, а також Подяку міського голови за багаторічне самовіддане служіння громаді міста Нова Каховка та значний особистий внесок в соціально-економічний розвиток міста. Церемонію нагородження продовжив Геннадій Севрюков, який у свою чергу відзначив Грамотами ВМуРОЛ «Україна» за багаторічну плідну співпрацю міського голову та начальника Новокаховського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду в Херсонській області Людмилу Метляєву. Відбулося представлення новопризначених керівників у сфері освіти - керівником відділу освіти міської ради стала Лілія Микитенко, директором ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 – Рєзніков Вячеслав Вадимович. Стояна Олега Івановича призначено керівником Новокаховського міжрайонного управління АТ «Херсонгаз».
Вже традиційно, перший заступник міського голови Леонід Чурсинов поінформував присутніх про підсумки роботи міста у 2018 році та наголосив, що своєчасне прийняття міського бюджету на 2019 рік дало можливість зараз фінансувати всі необхідні видатки, адже перший місяць 2019 року місто вже працює як об’єднана територіальна громада. За січень 2019 року до загального фонду міського бюджету акумульовано надходжень від податків і зборів у сумі 22,1 млн. грн, що складає 95,5% від плану, недоотримано 806,6 тис. грн. Порівняно з 2018 роком доходи зросли на 27,7% або на 4,8 млн. грн. Відсоток зростання склався з урахуванням приєднання Дніпрянської селищної ради та залучення платника в/ч А1736
(від якого міський бюджет отримав 60% податку на доходи фізичних осіб у розмірі 2,8 млн. грн).
Основна причина невиконання плану - не надходження з державного бюджету частини акцизного податку з пального (виробленого та ввезеного) за відсутності затвердженого Урядом порядку зарахування податку в І півріччі.
З початку року з міського бюджету м. Нова Каховка профінансовані видатки у сумі 45 млн. грн., у тому числі видатки на заробітну плату з нарахуваннями профінансовані в сумі 21,8 млн. грн.
Видатки на енергоносії профінансовані в сумі 2,9 млн. грн.
Видатки на благоустрій міста профінансовані в сумі 1,6 млн. грн., на проведення робіт з утримання та поточного ремонту доріг в сумі 153 тис. грн.
План по доходах на лютий складає 24,5 млн. грн.
Начальник Новокаховського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду в Херсонській області у своєму виступі повідомила, що у 2018 році пенсіонери міста отримали 555 млн.грн., це на 100 млн більше, ніж у попередньому році. Причиною такого зростання стали перерахунок пенсій та збільшення пенсійних виплат. Людмила Метляєва зазначила, що порівняно з 2017 роком у 2018 році у місті збільшилась кількість працюючих пенсіонерів. Переважна більшість пенсіонерів віддають перевагу банківським установам для отримання пенсій, і, відповідно, зменшується кількість тих, хто отримує виплату через «Укрпошту». У 2018 році сервісний центр у Новій Каховці відвідали 27 830 громадян, а це більше ніж на 6 000 осіб ніж у попередньому році. Наступний перерахунок пенсій слід очікувати у березні 2019 року, а ті, хто має заповнювати Декларацію осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, мають змогу отримати необхідну інформацію, скориставшись веб-порталом Пенсійного фонду України, попередньо отримавши доступ до нього у Новокаховському відділі обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду в Херсонській області, для цього при собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.
Начальник управління праці та соціального захисту населення Олена Стоянчук повідомила присутніх, що вже з 01 січня 2019 року громадяни, які вперше звернулися за призначенням субсидій, отримуватимуть кошти виключно на банківські рахунки. Олена Михайлівна наголосила, що особливої уваги та роз’яснень потребує питання призначення субсидій сім’ям, члени яких перебувають за кордоном більше 60 днів (окрім тих, хто лікується або навчається). У 2018 році управління долучилося до надання нових видів соціальної допомоги – з вересня 2018 року породіллі отримують «пакунок малюка» (скористалося 145 сімей у 2018 році та 30 у 2019 році), з 01 січня 2019 року батьки дітей до 06 років зможуть скористатися послугами «муніципальної няні», також з 01 січня 2019 року набирають чинності зміни до ЗУ «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» в частині надання допомоги на важкохворих дітей.
Головний лікар Ігор Гайдаманчук розповів, що ситуацію з рівнем захворюваності у місті на ГРВІ стабільна, важких випадків немає. Зі слів Лілії Микитенко заняття у навчальних закладах, підпорядкованих відділу освіти, не відвідують 13 % учнів. У свою чергу Леонід Чурсинов звернувся до всіх директорів шкіл з проханням контролювати температурних режим у навчальних закладах та не допускати зниження його допустимих норм, а також повідомляти про необхідність коригування виділених лімітів газу та теплової енергії.
Міський голова подякував народним депутатам Івану Віннику та Дмитру Білоцерковцю за допомогу в отриманні коштів на заміну вікон на енергозберігаючі у двох навчальних закладах міста та придбанні дизельного генератора для КНП «Центральна міська лікарня м. Нова Каховка». Також Володимир Коваленко подякував усім, хто взяв участь та надав допомогу в організації новорічних та різдвяних заходів у місті – творчим колективам, підприємцям, Благодійному фонду м. Нова Каховка, а також підрядним організаціям, які у найкоротші терміни виконали роботи на будівлі колишнього д/с «Орлятко», у якій в майбутньому планується розмістити міський війський комісаріат та територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.
Наприкінці апаратної наради міський голова дав ряд доручень, які цього разу стосувалися забезпечення доступності інфраструктури міста для людей з особливими потребами , співпраці з правоохоронними органами, надання пропозицій щодо вирішення кадрових проблем КНП «Центральна міська лікарня м. Нова Каховка», співпраці з громадською організацією учасників АТО та ООС, облаштування інклюзивно-ресурсного центру на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 10, проведення роз’яснювальної роботи щодо необхідності обстежень з метою раннього виявлення онкозахворювань, юридичного супроводу рішень ОСББ, вивчення стану житлової забудови старої частини міста та ін.
Також нагадуємо, що у лютому у місті Нова Каховка заплановано проведення Заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Дня Святого Валентина, Дня Героїв Небесної Сотні, щорічного рейтингу популярності та якості «Дніпровська перлина», Дня заснування міста Нова Каховка.

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх