Новая Каховка» Новости» Новокаховчанам є чому повчитись у своїх партнерів з Дрогобича
2019-02-04 | Администратор|

Новокаховчанам є чому повчитись у своїх партнерів з Дрогобича

Такого висновку дійшла керівник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міськради Наталія Таран, яка у складі офіційної делегації відвідала місто-партнер Дрогобич, з яким новокаховчани продовжують все тісніше співпрацювати. Зрозуміло, що Наталію Миколаївну в цьому славетному місті цікавили, окрім інших, питання розвитку молодіжної політики та спорту. Кореспондент Online Нова Каховка попросив її поділитися враженнями.

– Емоції від побаченого неперевершені, але зупинюсь тільки на одному факті, який варто нам усім в Новій Каховці обов’язково взяти до уваги. Сьогодні місцева дітлашня, яка на відміну від своїх новокаховських однолітків бачить тільки гірські ріки, має у своєму розпорядженні повноцінний спортивний басейн для плавання. Його ми побачили, коли відвідали місцеву дитячо-юнацьку спортивну школу. Не дивує сам факт наявності басейну, дивує те, як люди згуртувались навколо вирішення цієї проблеми та сроків реалізації проекту. Вражає сам приклад одностайності в прийняті рішень. А у нас одна частина депутатів голосує за будівництво басейну, інша – вагається та чогось очікує. В цьому плані Дрогобич для нас приклад, як об’єднати меценатів та владу усіх рівнів і в найкоротші терміни зробити мрію реальністю, – завершила розповідь Наталія Миколаївна.

Не змогла наша дитяча частина делегації утриматись від такого задоволення в зимовий період та залюбки поплавала у прекрасному басейні.

А на завершення ще пропонуємо всім переглянути відеоматеріали від Zaxid.net, аби переконатись у вищенаведеному.Матеріали Online Нова Каховка

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх