Новая Каховка» Новости» Вдячність благодійнику від щирого серця
2019-02-04 | Администратор|

Вдячність благодійнику від щирого серця

Як сказав один древній філософ: «Не поспішайте рятувати весь світ, допоможіть одній конкретній людині». І це, мабуть, вірно. Якщо людина робить добро тому, хто поряд, світ стає гуманнішим до тих, кому в житті поталанило менше.
У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокаховської міської ради при відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги можна отримати послуги перукаря. Цим постійно користуються одинокі громадяни похилого віку та особи з інвалідністю. Перукарські послуги надаються як у територіальному центрі, так і вдома. А ще підопічні відділення мають можливість замовити собі послуги з педикюру та манікюру.
Майстерність перукаря залежить не лише від її вміння та навичок, а також від забезпечення необхідними перукарськими інструментами та приладдям.
Нещодавно на поповнення матеріальної бази майстра приємною подією стало отримання допомоги - накидка та дві електромашинки для стрижки волосся. З такою увагою і турботою про людей поставився приватний підприємець – Гур’єв С.В. Від усіх обслуговуючих відділення та працівників територіального центру висловлюємо щиру подяку і вдячність приватному підприємцю – Гур’єву Сергію Володимировичу за його доброту, чуйність і милосердя.
Приємно, що поміж нас є добрі й щирі люди, які готові допомогти, поділитися з ближніми та залишаються в такий важкий час Людьми з великої літери.


Територіальний центр соціального
обслуговування (надання соціальних послуг)Письмо редактору | Версия для печати | Наверх