Новая Каховка» Новости» Сьогодні новокаховчани в Дрогобичі візьмуть участь в ХХVIII Різдвяному фестивалі “Колядує Франкове Підгір’я”
2019-02-03 | Администратор|

Сьогодні новокаховчани в Дрогобичі візьмуть участь в ХХVIII Різдвяному фестивалі “Колядує Франкове Підгір’я”

Як ми вже повідомляли, вчора, 2 лютого, делегація Нової Каховки на чолі із заступником міського голови Володимиром Сироваткою прибула до міста-партнера Дрогобич для участі у ХХVIII Різдвяному фестивалі “Колядує Франкове Підгір’я”.
Гостей радо з хлібом-сіллю зустріли господарі, які запросили до себе на фестиваль представницьку делегацію з міста-партнера Нова Каховка.

Вчора ж після урочистого прийому новокаховчани відвідали Дрогобицький Народний дім імені Івана Франка, в якому відбудеться фестиваль. Цей Дім – заклад системи Міністерства культури і туризму України, діяльність якого спрямована на створення, розповсюдження та популяризацію культурних надбань. Засновником Народного дому є Дрогобицька міська рада.

Аби не гаяти часу, аматорські колективи з Нової Каховки відразу ж провели репетиції. Після цього гостей познайомили з містом та запросили до місцевого музею, де показали майстер-клас з гончарства.
Попереду ще багато чого цікавого в програмі відвідин міста-партнера, а сьогодні, о 15-й годині, розпочнеться святкове дійство, якого так чекають мешканці Дрогобича – ХХVIII Різдвяний фестиваль “Колядує Франкове Підгір’я”.

Матеріали Online Нова Каховка

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх