Новая Каховка» Новости» Делегація з Нової Каховки прибула до міста-партнера Дрогобич для участі в ХХVIII Різдвяному фестивалі “Колядує Франкове Підгір’я”
2019-02-02 | Администратор|

Делегація з Нової Каховки прибула до міста-партнера Дрогобич для участі в ХХVIII Різдвяному фестивалі “Колядує Франкове Підгір’я”

Сьогодні, 2 лютого, делегація Нової Каховки на чолі із заступником міського голови Володимиром Сироваткою прибула до міста-партнера Дрогобич для участі у ХХVIII Різдвяному фестивалі “Колядує Франкове Підгір’я”. Як повідомляє кореспондент Online Нова Каховка, гості прибули на запрошення керівництва міста Дрогобич та мають намір взяти активну участь у фестивалі, продемонструвати свої вміння і таланти місцевим жителям.

За добрими українськими звичаями дрогобичани на чолі з міським головою Тарасом Кучмою зустрічали новокаховчан з хлібом-сіллю. Як і водиться серед добрих людей, гості і господарі привітали один одного теплими словами.

Зважаючи на те, що делегація Нової Каховки подолала неблизький шлях до міста-парнера Дрогобич, представники приймаючої сторони погодили подальшу програму сьогоднішнього дня, запропонували гостям розміститись для проживання, смачно нагодували, а далі – знайомство з містом та його мешканцями…Матеріали Online Нова Каховка

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх