Нова Каховка» Новини» Інформація архівного відділу
2019-02-01 | Адміністратор|

Інформація архівного відділу

Станом на 01 лютого 2019 року в архівному відділі Новокаховської міської ради виконано 164 довідки соціально-правового характеру, які стосуються розміру заробітної плати для нарахування і перерахування пенсій за віком та пільгових, підтвердження стажу роботи та тематичного, що стосуються виділення земельних ділянок, затвердження актів про прийом в експлуатацію об’єктів будівництва, дозвіл на будівництво та ін.
31 січня 2019 року відбулося засідання експертної комісії, на якому розглянуто проекти документів, надані установами та підприємствами міста, а саме:
- номенклатури справ 2-х установ на 361 позицію;
- описи справ постійного зберігання та з кадрових питань (особового складу) 17-ти установ – 542 справи, тривалого зберігання – 9 справ, акти про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду 2410 справ/206 позиції;
- положення про архівний підрозділ та експертну комісію новоствореної установи;
Проведено описання та збір документів особового походження поета Боровика Альберта Михайловича (1940-2018 рр). За результатами проведеного описання складено опис справ постійного зберігання за 1976-2018 роки у кількості 9 справ/34 документи, який надав поет.
23 січня 2019 року проведено перевіряння стану діловодства, організації роботи експертної комісії, збереженості архівних документів у Відділі освіти Новокаховської міської ради. За результатами перевірки надано консультації щодо покращення організації архівної справи.


Архівний відділ

Лист редактору | Версія для друку | Вгору