Новая Каховка» Новости» До відома депутатів Новокаховської міської ради 7-го скликання
2019-02-01 | Администратор|

До відома депутатів Новокаховської міської ради 7-го скликання

07 лютого 2019 року о 09.00 годині у великій залі засідань Новокаховської міської ради (просп.Дніпровський, 23, ІІІ поверх) скликається п`ятдесят восьма чергова сесія міської ради 7-го скликання.
На розгляд сесії виносяться питання:

1.Депутатські запити.
2.Про Програму розвитку боксу в місті Нова Каховка на 2019-2021 роки.
3.Про затвердження звіту про використання коштів резервного фонду міського бюджету за 2018 рік.
4.Про звіт Комісії по контролю за фактичним використанням землі на території міста Нова Каховка за IV квартал 2018 року.
5.Про затвердження документації із землеустрою, припинення прав користування та передачу земельних ділянок у власність громадянам.
6.Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам на території смт.Дніпряни Новокаховської міської територіальної громади.
7.Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам на території с.Піщане Новокаховської міської територіальної громади.
8.Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам, які є учасниками антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.
9.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам, які є учасниками антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.
10.Про надання згоди щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянам, які є учасниками антитерористичної операції та операції об’єднаних сил в межах Новокаховської міської територіальної громади.
11.Про погодження передачі земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянам, які є учасниками антитерористичної операції та операції об’єднаних сил в межах Новокаховської міської територіальної громади.
12.Про погодження передачі земельної ділянки для ведення садівництва громадянці Маркеловій Тетяні Веніамінівні в межах Новокаховської міської територіальної громади.
13.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам на території с.Корсунка Новокаховської міської територіальної громади.
14.Про надання дозволу на розробку детального плану території в межах села Нові Лагері Новокаховської міської територіальної громади.
15.Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем Мелконяном Генрі Месниковичем.
16.Про доповнення переліку об’єктів приватизації на 2019 рік.
17.Про зміну цільового призначення приватної земельної ділянки по вул.Заводська, 3-ж.
18.Про дозвіл комунальному підприємству "Парк культури та відпочинку" на списання атракціону.
19.Оголошення, звернення.


Організаційний відділ міської ради

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх