Новая Каховка» Новости» За енергоефективністю – економія енергоресурсів, ощадливість, комфорт і тепло в оселях
2019-02-01 | Администратор|

За енергоефективністю – економія енергоресурсів, ощадливість, комфорт і тепло в оселях

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук підвів підсумки впровадження енергоефективних заходів в оселях українців у т. ч. за умови співфінансування «теплих кредитів» з державного та місцевого бюджетів.
Всього за 2014-2018 рр. «теплими кредитами» скористалося 525 тис. родин, які отримали:
- відшкодування від 20% до 70% за кредитами;
- економію від 30% і більше на комунальних платежах;
- комфортні умови проживання, особливо взимку.
Програма стала особливо затребуваною серед ОСББ. Тільки у 2018 р. енергоефективні проекти за програмою реалізували понад 1600 ОСББ, що більше, ніж за усі 3 попередні роки. Все частіше ОСББ цікавляться тими заходами, які дають найбільшу економію енергоспоживання. Як показала практика впровадження енергозберігаючих заходів, наприклад, заміна вікон у під’їздах, утеплення будинку та інше зменшать платіжки за спожиті енергоносії майже утричі.
«Тож, закликаю впроваджувати енергоефективні заходи, переймати досвід успішно утеплених ОСББ і робити своє життя комфортним та ощадливим!», - повідомив С.Савчук.
На «теплі кредити» у 2019 р. передбачено 400 млн гривень. Як тільки буде завершено усі необхідні бюджетні процедури (затвердження паспорту програми, укладання угод з банками), програма запрацює.

За інформацією отриманою із сайту: http://saee.gov.ua/uk/news/2758


Відділ комунального господарства

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх