Новая Каховка» Новости» Літературна вітальня «В океані душ моя душа…»
2019-01-31 | Администратор|

Літературна вітальня «В океані душ моя душа…»

Міська бібліотека №3 за сприяння бібліотеки ЗОШ №6 провела літературну вітальню «В океані душ моя душа…», присвячену 80-ти річному ювілею Анатолія Павловича Бахути.
Захід проходив в актовій залі школи. Ведучими заходу були учениці 10-А класу: Полонська Анна та Ходаба Леся. Вони розповіли про основні етапи життя та творчості поета. Розповідь доповнювали слайди про дитинство поета, його службу в армії, журналістську, громадську та творчу діяльність.
Учасники заходу, читали його вірші: «Циганканіч» - Кошель Віка, учениця 5-го класу; «Зоря» - Радченко Мартіна, учениця 6-го класу; «Пісня про перепочинок» - Пугачова Іра, учениця 10-го класу; «Піди до друга» - Ренчач Данило, учень 6-го класу та інші.
Нагаєць І.О., провідний бібліотекар міської бібліотеки №3, почитала власний вірш-присвяту А.Бахуті.
На захід була запрошена Лупашко Т.В., директор літературно-меморіального музею А.П.Бахути. Вона розповіла про роботу музейних працівників з поширення та розповсюдження творчості поета. А саме – екскурсії та заходи присвячені поету, участь у видавництві нових збірок його творів, роботу по організації та проведенню міського фестивалю-конкурсу «Дотик до чуда» серед дітей та молоді міста тощо.
Діти, які гарно читали вірші поета на заході, виявили бажання взяти участь у фестивалі-конкурсі, який пройде у місті на початку лютого.


Відділ культури і туризму
Письмо редактору | Версия для печати | Наверх