Нова Каховка» Новини» Обговорення питання неформальної зайнятості на засіданні комісії з питань легалізації!
2019-01-31 | Адміністратор|

Обговорення питання неформальної зайнятості на засіданні комісії з питань легалізації!

29 січня 2019 року відбулося чергове засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Засідання проходило під головуванням заступника міського голови Замкового В.М. В роботі засідання взяли участь 10 членів складу комісії.
Так, часто наші бізнесмени демонструють рідкісну винахідливість навіть і вигадки, аби тільки не платити податки. Тому, головним питанням, що розглядалось на засіданні, було обговорення питання щодо неформальної зайнятості для громадянина Новокаховської територіальної громади, це не тільки індивідуальна, але й сімейна стратегія. Залучення до неформальної діяльності одного або кількох членів родини можна трактувати як своєрідний соціокультурний чинник поведінки у сфері зайнятості, яка дає змогу збільшувати особистий і сімейний дохід.
З запрошеним на комісію громадянином проведена інформаційна-роз’яснювальна робота щодо дотримання норм чинного законодавства, зокрема, в частині: особи, які мають намір провадити незалежну професійну діяльність, підлягають взяттю на облік як самозайняті особи у контролюючих органах, згідно з чинним законодавством.
На завершення заступник міського голови Замковий В.М. наголосив, що питання легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення перебувають на постійному контролі комісії з питань легалізації.
Шановні громадяни! Не позбавляйте себе соціальних благ, забезпечте собі старість, не сприяйте порушенням трудового законодавства.
Шановні працедавці! Не чекайте інспекційного відвідування, своєчасно оформляйте найнятих робітників, виплачуйте і відображайте в звітності реальну зарплату.
Пам’ятайте, ухилення від сплати податків в усіх проявах, у т.ч. шляхом використання нелегальної найманої праці тягне фінансову, адміністративну та карну відповідальність.


УПСЗН


Лист редактору | Версія для друку | Вгору