Новая Каховка» Новости» До уваги внутрішньо переміщених осіб з територій Донецької, Луганської областей та АК Крим
2019-01-11 | Администратор|

До уваги внутрішньо переміщених осіб з територій Донецької, Луганської областей та АК Крим

22 січня 2019 року о 11.00 в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради відбудеться зустріч представників громадської організації «Сила права» з внутрішньо переміщеними особами. Зустріч має на меті забезпечити підвищення поінформованості цільової аудиторії про діяльність вищезазначеної громадської організації, яка допомагає громадянам отримати компенсацію матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.
Кожен громадянин, який постраждав від злочинних дій Російської Федерації в Україні, може отримати безкоштовну консультацію у представників громадської організації «Сила права» та ефективну правову допомогу у підготовці та супроводі позовної заяви з моменту її подання в суд до фактичного отримання компенсації завданої шкоди. Завдяки професіональним зусиллям команди «Сила права», накладено арешт на виплату кредиту в розмірі 3 мільярдів доларів США, отриманого Україною від РФ за часів режиму Януковича у 2013 році, та відсотків по ньому. Ці кошти будуть використані для виплати компенсацій постраждалим.
Інформацію про розташування, графік роботи, контактні дані регіональних юридичних приймалень можна отримати на сайті громадської організації «Сила права»

За додатковою інформацією звертатись до управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради (вул. Історична, 18, кабінет № 4, тел. 4-53-51).


УПСЗН

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх