Новая Каховка» Новости» Звіт про роботу архівного відділу Новокаховської міської ради за 2018 рік
2019-01-11 | Администратор|

Звіт про роботу архівного відділу Новокаховської міської ради за 2018 рік

За 2018 рік архівним відділом проведена наступна робота:
Прийнято на зберігання документи постійного терміну зберігання –
Новокаховської міської організації ветеранів війни і праці – 11 справ за 2015-2016 роки, відділу культури і туризму Новокаховської міської ради – 13справ за 2002 -2011 роки, відділу Держгеокадастру у м. Новій Каховці Херсонської області – 186 справ за 1996-2017 роки та 45 од.зб. особового походження, у яких міститься 203 документа.
Надійшов новий фонд №83 відділ Держгеокадастру у м. Новій Каховці Херсонської області.
Також надійшло 2 нових фонди документів особового походження: фонд № 81 Заслуженого художника Української РСР, Народного художника України, Почесного громадянина міста Нова Каховка Гавдзинського Альбіна Станіславовича (1923-2014), та фонд № 82 краєзнавця Сидоренко Рози Юріївни (1964 р.н.).
Поповнено колекцію про розвиток спорту у м.Нова Каховка ( фонд № 71) документами призера чемпіонатів України, учасниці XXXI літніх Олімпійських ігор 2016 року в Ріо де Жанейро, майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Новожилової Ірини Олександрівни.
В архіві міста зберігається 70 фондів документів НАФ, в яких міститься 14124 од. зб. управлінської документації та особового походження, 378 од.зб. фотодокументів, 200 фондів документів з особового складу, в яких міститься 17055 од. зб.
Проведено 16 перевірок організації архівної справи та діловодства на підприємствах та організаціях міста.
Проведено каталогізацію управлінської документації фонду Новокаховська міська рада за 2006 рік, опрацьовано 68 справ, складено 83 каталожних картки.
Архівним відділом надана методична і практична допомога та на засіданнях експертної комісії розглянуто та схвалено описи справ 26 установ, документи яких упорядковано та сформовано у 2002 справи. Постійно надається практична допомога установам у розробленні та вдосконаленні номенклатур справ, інструкцій з діловодства, положень про ЕК та архівні підрозділи установ.
Проведено 8 семінарів з відповідальними за архів та діловодство установ міста з питань впровадження в практику роботи Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях.
Архівним відділом підготовлено ініціативне інформування в заклади освіти до 66-ої річниці міста Нова Каховка «Знатні і знані мої земляки».
Підготовлена виставка фотодокументів «Рядовий знімок сьогодні - завтра історія міста», виставка документів до дня Перемоги «Війні немає забуття», до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України «Найкраща країна – моя Україна». Виставки експонувались у приміщенні архівного відділу.
Підготовлено та надруковано в газеті «Ключі» матеріал до дня заснування міста Нова Каховка «Будинок, де живе історія», статтю до 95-річчя з дня народження Заслуженого художника Української РСР, Народного художника України, Почесного громадянина міста Нова Каховка фондоутворювача архівного відділу Гавдзинського Альбіна Станіславовича, Почесного громадянина міста Нова Каховка «Наш Альбін Гавдзинський».
Підготовлено радіопередачу про роботу архівного відділу у 2017 році.
Систематично надається інформація для розміщення на сайті та на сторінках електронної газети «Нова Каховка онлайн» про роботу відділу, про роботу ЕК архівного відділу про проведення виставок та про проведення семінарів з відповідальними за архів установ, підприємств, організацій.
Протягом року підготовлено та надано 1675 довідок соціально-правового та тематичного характеру.
Для забезпечення збереженості архівних документів з місцевого бюджету на 2018 рік Новокаховською міською радою виділено та профінансовано кошти на оплату послуг з охорони будівлі архівного відділу у сумі 182 476 грн., на обслуговування та спостереження автоматичної пожежної сигналізації у сумі 5 640 грн., на страхування будівлі у сумі 3 695 грн. За рахунок коштів міського бюджету проведено повірку електролічильника на суму 412.00 грн., технічне обслуговування вогнегасників на суму 774.00 грн.
Архівний відділ має право надавати платні послуги, а саме, готувати майнові довідки та упорядковувати документи установ. В бюджетних організаціях міста кошти на проведення робіт з упорядкування документів не плануються, як і в приватних. Прийом документів Національного архівного фонду проводиться безкоштовно. За звітний період за майновими довідками звернулося 14 громадян. Вартість платних послуг за надання довідок склала 1908,49 грн.
Проведено упорядкування документів архівним відділом на договірних засадах установ та організацій. Вартість платних послуг за упорядкування документів архівним відділом склала 1707.00 грн.
Кошти надійшли на спецрахунок та направлені на придбання господарських та канцтоварів.
Програма розвитку архівної справи у місті Нова Каховка на 2017-2021 роки в частині проведення робіт по реконструкції будівлі, яка розпочалася у 2006 році, не закінчена через відсутність фінансування. На даний час не встановлена система автоматичного пожежогасіння, системи вентиляції, не проведена заміна вікон, електричних мереж, внутрішнє та зовнішнє оздоблення, відсутні пожежозахисні двері у сховищах, не оброблені дерев’яні конструкції горища та інше. Відсутня охоронна сигналізація. Територія архівного відділу не огороджена.


Архівний відділ

Письмо редактору | Версия для печати | Наверх