Новая Каховка» Новости» Нам свято веселе зима принесла
2019-01-10 | Администратор|

Нам свято веселе зима принесла

9 січня 2019 року у Новокаховському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулося Різдвяне свято «Нам свято веселе зима принесла».
Гарна ялинка, вишукані карнавальні костюми, Дід Мороз, веселі хлопавки, лісові звірята, Розбійниця перетворили Різдвяний ранок на зимову казку та подарували всім святковий настрій. Для більшості маленьких артистів це був дебют, оскільки вони проходять курс реабілітації вперше. Духом Різдва були охоплені гості свята, він наповнював їхні серця теплом, добротою, милосердям. На святі панувала казкова атмосфера. Всі діти були дуже задоволені, їхні обличчя сяяли щирими посмішками. Програма була насичена віршами, танцями, веселими іграми.
На Різдвяне свято до вихованців центру реабілітації завітали секретар міської ради Лук'яненко Олександр Володимирович, представники Новокаховської і Генічеської єпархії, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Кубатко Тетяна Сергіївна. Різдвяні привітання прозвучали для малечі та їх батьків з побажанням здоров’я, терпіння, віри, надії та любові. Гості разом з Дідом Морозом пригостили дітей солодкими подарунками.
Від імені вихованців центру та їх батьків дякуємо міському голові Коваленку Володимиру Іванову, Благодійному фонду «Нова Каховка» та Новокаховській і Генічеській єпархії за радість, яку подарували дітям своїми дарунками.


Новокаховський центр соціальної
реабілітації дітей-інвалідівПисьмо редактору | Версия для печати | Наверх